lekarz Magdalena Daniel

Chirurg dziecięcy

Polecam Panią doktor z całego serca. Do końca życia będę wdzięczna że na nią trafiliśmy. U syna był bardzo beznadziejny przypadek mowa o wrastających paznokciach. Nawet podolog nie chciał się podjąć. A Pani doktor tak pięknie wyprowadziła paznokcie ,że aż miło. Ma kobieta głowę na karku, może nie jest bardzo wylewna ale w 100% jest lekarzem z powołania.

Niestety nie polecam Pani doktor. Trafiłam z dzieckiem do poradni w Zakopanem. Informacja iż Pani doktor na pierwszym miejscu przyjmuje dzieci, czekalysmy od samego rana . Nie doczekałyśmy się, Pani doktor miala w nosie dzieci. Niesympatyczna. Proszenie się nic nie dało. Szkoda czasu i dzieci !!! Nie polecam !

Nie polecam !

Byłem z dzieckiem na wizycie u tej Pani doktor które trwało ok. ... 2,5 - 3 min. Tyle trwała cała wizyta. Przyszedłem z dzieckiem skonsultować pewien problem i po szybkim obejrzeniu przez nią mojego dziecka dostałem karteczkę, że mam zapisać dziecko do innej przychodni na zabieg operacyjny. Nie dostałem żadnych informacji nt. zabiegu ani tym bardziej czy inne rozwiązania medyczne wchodzą w rachubę. Pani doktor odpowiadała zdawkowo, półsłówkami i nic nie tłumaczyła. Byłem zażenowany sposobem podejścia do pacjenta. Skoro się wysyła kogoś na zabieg operacyjny, to wypadałoby jakoś informację udzielić, a nie dać tylko karteczkę i odesłać dalej. Nikomu nie polecam i polecę tego lekarza. Wizyta u tej Pani to pieniądze wyrzucone w błoto.

bardzo zarozumiała pani doktor!! już na wejściu dało się wyczuć ze jest nie miła (moze miała zły dzień ale nie powinna tego okazywac) a badanie było lekceważące tylko spojrzała i od razu powiedziała co to jest... nie wieże w takie cuda, nie wykonała żadnych badan tylko skierowała na operacje!!! NIE POLECAM ABSOLUTNIE

Ja niestety nie polecam tego lekarza. I tylko dziękuje Bogu, że pojechałam z dzieckiem do Centrum Zdrowia Dziecka gdzie diagnoza byla zupełnie inna i operacja byla calkowicie zbędna. Tam udzielano odpowiedzi na kazde moje pytanie. Od Pani Doktor z całym szacunkiem cięzko dowiedziec sie czegokolwiek, ja lekarzem nie jestem i decyzji czy wyrażam zgode na operację czy nie bez wyjaśnienia mi wszystkiego podejmować nie będę. Jako pacjent mam prawo do rzetelnej informacji.

Wizyta wraz z badaniem trwała 3 min.,lekceważący stosunek do pytań zadawanych na temat leczenia,nie polecam wizyty u Pani doktor, moim zdaniem ta Pani minęła się z powołaniem....

Pani Doktor godna polecenia,jest konkretna i zna sie na tym co robi, mój synek miał dwie operacje przeprowadzone przez Panią Doktor,nie opowiada szczegółów leczenia ale polecam

Rodzice nie sa dokladnie informowani o przebiegu leczenia dziecka, uzyskanie informacji od Pani dr graniczy z cudem.Natomiat leczenie jest raczej fachowe.

lekarz godny polecenia takich jak pani Doktor Daniel niestety brakuje w Siedlcach

Znam osobiście Panią Doktor ,wspaniała kobieta ,takich lekarzy nam trzeba ..

Znam osobiście Panią Doktor ,wspaniała kobieta ,takich lekarzy nam trzeba ..