lekarz Magdalena Dmowska-Stecewicz

2,2
1,8
2,5
1,7

Nie pomoże a wręcz szkodzi. Opinie 3 innych specjalistów są jednakowe a Pani swoje. Żadnych badań, żadnego wywiadu. Na wejściu już wszystko wie i tego się trzyma. Nie tłumaczy tylko coś tam sobie pod nosem mówi. Bardzo serdecznie nie polecam. Jak to czasami lekarze mówią, że szkoda ich czasu Mojego też

Bardzo serdecznie nie polecam.
Jak to czasami lekarze mówią, że szkoda ich czasu
Mojego też

Pani doktor dosyć nieuprzejma i pretensjonalna. Pacjent czuje się oceniany już po samym wejściu do gabinetu. Traktuje dorosłą osobę niczym dziecko, które trzeba napominać, przy czym sama dopowiada sobie różne rzeczy, nie słuchając pacjenta. Pani doktor wyjaśniła kilka kwestii odnośnie choroby, podejrzewam, że zna się na dermatologii. W przypadku części stwierdzeń miała rację, jednak jej podejście do pacjenta zniechęca.

Niestety nie poleciłabym tego dermatologa. Nieprzyjemna, pretensjonalna osoba. Według mnie mało kompetentna, mało mówiąca, nie tłumacząca, nie skupiona na pacjencie.

Byłam wiele razy u tej pani i żałuję straconego czasu. Zawsze ta sama maść, na którą zresztą źle reagowałam. Zupełnie bez sensu. Ta pani w ogóle nie powinna "leczyć" ludzi. To jest naprawdę straszne jak bardzo można nie umieć pomóc pacjentowi i mieć gdzieś to co on mówi.

Wizyta u Pani doktor to kpina (kolejna zresztą)!!! Odradzam każdemu leczenie u tej "specjalistki". Kompletnie arogancka jeśli chodzi tłumaczenie oberwacji i historię leków które okazały się nieskuteczne u 4 latka. Żadnej diagnozy i recepta na maść ze sterydem sztampowo. Argument że dziecko od misiąca dostaje steryd zlekceważony. Lekarz przepisuje kolejny do stosowania u dzieci od 14 roku życia!!! Naszcęście podejrzenia co do leczenia potwierdził inny lekarz stawiając zupełnie odmienną diagnozę i w końcu zlecając skuteczne leki. Brrrrrr! Wstręt mnie bierze jak myślę o takich lekarzach.

To prawda, zupełnie nie interesuje się pacjentem, nie przeprowadza wywiadu. Nawet nie stara się wytłumaczyć na czym polega dolegliwość a na moje zapytanie co może być przyczyną choroby odpowiedziała: "Nie wiadomo". Pomijając fakt, że na każdego pacjenta przeznacza max. 3 minuty, to daje mu do zrozumienia, że sam powinien zdiagnozować co mu dolega a jeśli tego nie potrafi to jest idiotą. Tak więc wizyta u pani doktor była całkowitą stratą czasu !

jest świetnym dermatologiem i zawsze miła

jest świetnym dermatologiem i zawsze miła

Wizyta u Pani dr. w zasadzie mi pomogła, dolegliwości częściowo ustąpiły. Mam jednak wrazenie ze nowinki i nowości medyczne nie są dla Pani dr najważniejsze :)

byłam u pani doktor gdzi po wizycie dostałam masc i pomogła

byłam u pani doktor gdzi po wizycie dostałam masc i pomogła

Odradzam zdecydowanie !!! zgadzam się z przedmówcą u mnie identyczna sytuacja.przyszłam na wizytę z prywatnym wynikiem-wymaz z krosty- nawet na to łaskawie nie spojrzała tylko podtrzymała to co wcześniej wpisała do karty-trądzik.Dodała,że w moim wieku trądzik leczy się hormonami.Powiedziałam,że mam zaświadczenie od endokrynologa, że hormony(testosteron) w porządku.Nie miała już nic do powiedzenia..Chora kobieta jakaś zakompleksiona,dziwna jak znerwicowana.NIE POMOŻE WYLECZYĆ BO SIĘ NIE ZNA!!!To była moja druga i ost. wizyta u niej.Ps.zapomnijcie o partnerskiej rozmowie z nią.Jest karłowata i koniecznie chce patrzeć z góry.A ładne dziewczyny mają z góry przerąbanął wizyte..