Magdalena Drojewska

U p. dr Drojewskiej leczę się od kilku miesięcy. Wszystkie dotychczasowe wizyty były w 100% profesjonalne. Po kilku latach poszukiwań odpowiedniego stomatologa w końcu mam wrażenie, że znalazłem osobę której mogę zaufać w kontekście leczenia moich ząbków.

Zmieniłem na panią doktor z pana DOKTORA Z KALWARI KTÓREMU PŁACIŁEM ZA PRYWATNE WIZYTY KROCIE A ZEBY SIE ZNÓW PSUŁY..A W PORTFELU PUSTO SIE ROBIŁO.DO PANI DOKTOR CHODZE NA UBEZPIECZENIE I POPRAWIŁEM ZEBY PO PANU DOKTORZE I PRAWIE JUZ WSZYSTKO WYLECZYŁEM .POLECAM

Pani dr.leczy moją rodzine,w Izdebniku.Jest w miarę tanio a przede wszystkim ząbki są dobrze wyleczone.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i wizyta u niej to czysta przyjemność.

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem i wizyta u niej to czysta przyjemność.

sympatyczna miła pani polecam potrafi zdziałać cuda :D mam wreszcie piękny uśmiech :D

sympatyczna miła pani polecam potrafi zdziałać cuda :D
mam wreszcie piękny uśmiech :D

Leczyłem sie u tej pani w publicznym ośrodku zdrowia i jestem rozczarowany . Przy leczeniu kanałowym źle znieczulała i za każdym razem przeżywałem mękę podczas usuwania nerwa . Gdy odwiedziłem innego dentystę prywatnie dowiedziałem się że ząb leczony kanałowo przez panią Drojewską był spartaczony przez co tworzyła mi się ropa, także publicznej wizyty u tej pani nie polecam !

Poprostu SUPER, polecam pod każdym względem!

Poprostu SUPER, polecam pod każdym względem!