lekarz Magdalena Drozdek

Psychiatra

2,5
2,5

Lekarka bez empatii, Na depresję szprycowala mnie neuroleptykami, co inny lekarz psychiatra mocno skrytykował. Kłóci się z pacjentami na korytarzu. Porażka.

Chodzę do Pani Doktor od 01.2015 r. do chwili obecnej. Polecam wizyty u Tej Specjalistki. Profesjonalizm, wiedza, elastyczność, cierpliwość i empatia oraz nieprzepisywanie, niezmuszanie na siłę do zażywania leków, które powodują znaczne działania nieporządane. No i przede wszystkim indywidualne podejście do każdego pacjenta. Również w gabinecie panuje raczej miła i przyjazna atmosfera. Do tego z pewnego powodu ja nie jestem łatwym pacjentem... - łagodnie rzecz ujmując : i niejeden psychiatra może sobie na mnie zęby połamać... Zdecydowanie polecam Panią Doktor Magdalenę Drozdek !! Krzysiek P.Z.

Chodzę do Pani Doktor od 01.2015 r. do chwili obecnej.
Polecam wizyty u Tej Specjalistki.
Krzysiek P.Z.

Nie polecam wizyty u tej Pani. Pani Doktor w ogóle bez empatii w stosunku do pacjenta czy tak się zachowuje psychiatra? Brak zagłębienia tematu z jakim się przyszło brak szczegółowego wywiadu. Strata czasu pozostał jedynie nie smak po tym jakie podejście do pacjenta ma Pani doktor. Nie polecam. Jedyne co zyskałam po wizycie to wielki ból głowy.

Nie polecam wizyty u tej Pani. Czekałam miesiąc na wizytę, która trwała 10 minut. Pani Doktor patrzy się na pacjenta jak na idiotę czy tak się zachowuje psychiatra? Brak zagłębienia tematu z jakim się przyszło brak szczegółowego wywiadu. Strata czasu pozostał jedynie nie smak po tym jakie podejście do pacjenta ma Pani doktor. Nie polecam.