lekarz Magdalena Drozdowska-Kosiak

Psychiatra

Polecam wizytę u Pani doktor. Potrafi pomóc człowiekowi oraz polecić psychoterapeutę jeśli uważa, że należy prowadzić leczenie dwutorowo. Jest dostępna dla pacjena pod telefonem co dodatkowo zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Super kontakt i super gabinet w Gliwicach- Sensmed, gdzie przyjmują również inni specjaliści.

Jestem pod wrażeniem Pani Doktor. Tak miłej, ciepłej i empatycznej osoby nie spotkałam od lat. Do tego słucha pacjenta. Mam nadzieję, że przy niej w końcu wyjdę z matni, która mnie dopadła.

Mam nadzieję, że przy niej w końcu wyjdę z matni, która mnie dopadła.

Z czystym sercem polecam Panią Doktor - kompetentna, godna zaufania i bardzo sympatyczna. Pacjent czuje że jest ważny i może liczyć na pomoc i zrozumienie

Zostałam jakiś czas temu wysłana na polecenie sądu, ponieważ pani doktor jest biegłą. Pozytywna opinia po prywatnej konsultacji? Strach się bać...

korzystałam z jej usług w szpitalu porażka

korzystałam z jej usług w szpitalu porażka

pani doktor ma duże poczucie własnej wartości, wiedza jej jest niska jak kultura

Osoba godna polecenia. Nie traktuje ludzi jak pacjentów i przypadki, ale jak człowieka. Indywidualnie podchodzi do każdej osoby, poświęcając swój czas nawet ponad normę. Jest uśmiechnięta i życzliwa