lekarz Magdalena Dziuba

Pani Doktor bardzo rzeczowo wyjaśniła opinie na temat mojej choroby. Jestem bardzo zadowolona ze trafilam do P.doktor wypisała skierowania do specjalisty oceniajajac trafnie moja chorobę.Nie muszę wspominać, że jest przemiła osobą. Bardzo dziękuję Polecam

Pani Doktor bardzo rzeczowo wyjaśniła opinie na temat mojej choroby.

Do Pani Doktor trafilam przez przypadek, jednak okazało sie, ze szczescie mi dopisało, gdyż Pani Doktor okazala sie bardzo dobrym specjalista od schorzenia z ktorym przybyłam..szczególowo wszystko mi wyjaśnila, przebadała, wydała skierowanie na badania i umówiła mnie na do specjalisty angiologa na usg żýł..dodam, ze w ramach ubezpieczenia..wykorzystujac wiedze Pani Doktor dopytałam o inne nurtujące mnie kwestie. Pani Doktor cierpliwie, obrazowo wszystko mi wytłumaczyła..napewno nie jest osoba tzw. "przepraszajaca, ze zyje", za to jest konkretna, rzeczowa i miła.. jestem bardzo zadowolona, ze trafiłam do Pani Doktor😁 serdecznie dziekuje za dzisiejszą wizytę❤

Nie znam takiej skali negatywnych uczuć, którymi musiałabym darzyć osobę, aby polecić jej wizytę u tej lekarki od siedmiu boleści. Niestety, trafiłam do niej sama, znajdując się w kryzysowej sytuacji, kiedy zgłosiłam się, jak ustawa przewiduje, do lekarza pierwszego kontaktu w celu jak najszybszego uzyskania antykoncepcji awaryjnej. Kobieta ta nie tylko z wyraźną satysfakcją odmówiła mi wypisania recepty, ale wręcz napawała się tym, że w jej mniemaniu znalazła się w sytuacji władzy nade mną. Twierdziła, że nie wypisze mi recepty, bo ona "po prostu nie wypisuje takich rzeczy", że ona "teraz to już nie wie, jak się w ogóle nazywa ten lek, kiedyś to był misoprostol" (gratuluję braku wiedzy), że przecież ona nie wie, czy nie jestem w ciąży (ja wiedziałam, a poza tym - tabletka "dzień po" brana później niż dzień po wręcz pomaga w utrzymaniu ciąży, więc znów gratuluję braku wiedzy) oraz, wisienka na torcie: "trzeba było pomyśleć wcześniej". Na moje pytanie: "wcześniej niż co?", odparła: "zanim pani współżyła bez zabezpieczenia", chociaż oczywiście ani przez chwilę nie twierdziłam, że to było przyczyną (bo rzecz jasna nie było, ale zakładam, że dla p. Dziuby każda antykoncepcja jest tak grzeszna, że nawet się nie interesuje jej skutecznością). Wyszłam więc tylko z podniesionym ciśnieniem, a tabletkę dostałam w 5 minut od koleżanki.
Bonus - szybki research w Google pokazuje aktywny udział użytkownika "Magdalena Dziuba" w dodawaniu postów o "FAŁSZYWEJ PANDEMII" na oficjalnej stronie Grzegorza Brauna oraz miejsce wyborcze na liście Kukiz '15 w wyborach samorządowych w 2018 roku. Może to tylko zbieżność nazwisk, ale biorąc pod uwagę przebieg wizyty, bardzo spójne wydaje mi się powiązanie tej kobiety z antynaukową prawicową szurią.