dr Magdalena Giers

Psycholog dziecięcy

Skorzystaliśmy z diagnozy gotowości szkolnej, bo nie mogliśmy się zdecydować czy wysłać syna do szkoły czy zostawić jeszcze w przedszkolu. Jesteśmy bardzo zadowoleni! Prowadząca potrafiła zaangażować syna przez prawie 2 godziny! A w przedszkolu i w domu nie potrafi się skoncentrować dłużej niż pół godziny. Mało tego- po powrocie do domu mówił, że nie może się doczekać następnego spotkania- tak mu się podobało! Na prawdę bardzo dobre podejście do dzieci! Dużo życzliwości i cierpliwości. Bardzo pogodna i optymistyczna osoba. Opinia, jaką dostaliśmy (na 3 strony!!) była bardzo dokładna i dała ...

Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Opinia, jaką dostaliśmy (na 3 strony!!) była bardzo dokładna i dała nam wiele wskazówek, nie tylko odnośnie samej nauki, ale też psychiki naszego dziecka.

Nie przekonała mnie. Cały czas uśmiech na twarzy, tak jakby brak empatii, bo mi nie było do śmiechu.

Rzeczywiście pani doktor to bardzo dobry psycholog dziecięcy :) Polecam!

Rzeczywiście pani doktor to bardzo dobry psycholog dziecięcy :) Polecam!

Zdecydowanie polecam! Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Szybko nawiązała dobry kontakt z moim nieśmiałym (!) synem. Dała nam sporo wskazówek, ale przede wszystkim nadziei na rozwiązanie naszych problemów.