lekarz Magdalena Hołownialekarz Magdalena Hołownia - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Magdalena Hołownia

Lek. Magdalena Hołownia - w trakcie specjalizacji z zakresu położnictwa i ginekologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Doktor zdobyła doświadczenie na oddziale klinicznym Położnictwa i Ginekologii Szpitala Bielańskiego w Warszawie. Uczestniczyła w wielu kongresach, zjazdach i szkoleniach z zakresu specjalizacji. Przyjmuje osoby dorosłe i dzieci od 16 r. ż Dodatkowe zainteresowania: sport i podróże.

Goraco polecam pania ginekolog. Pełen profesjonalizm Czułam sie bardzo komfotowo co w przypadku takiego lekarza jest kluczowe. Jeszcze raz polecam

Bardzo miła osoba, ma świetne podejście do pacjentek. Czuć ze jest lekarzem z powołania. Wszystko jasno tłumaczy, poświęca 100% swojej uwagi. Każdej ciężarnej życzę takiego lekarza, tak zaangażowanego.