lekarz Magdalena Jarczyńska

2,4
2,4
2,6
2,2

Lekarka nieuprzejma, traktująca pacjenta z góry, podnosząca głos, niezainteresowana kontekstem chorobowym, nie przeprowadza wywiadu lekarskiego, odczytuje jedynie dane z formularza, nie zainteresowana pogłębioną diagnostyką, zleca rutynowe badania i odsyła z kwitkiem dalej. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem, strzela pytaniami jak z karabinu maszynowego, nie tłumaczy wyników badań, nie próbuje wyjaśnić stanu pacjenta na podstawie badań czy wywiadu, bo wywiadu nie przeprowadza, nie kieruje na rozszerzone badania pomimo uprawnień pacjenta. Wizyta u niej może się zamknąć w kilkudziesięciu sekundach. Zdecydowanie nie polecam wizyty u tej lekarki.

Nieprzyjemna, niezainteresowana pacjentem, ani jego schorzeniem. Pierwszy raz zgłosiłam się do niej z poważnym schorzeniem (innym niż katar czy gorączka) i to była moja ostatni wizyta u niej.

Pani Doktor podczas wizyty formalistyczna, zasadnicza oraz surowa. Wizyta była w zastępstwo, ponieważ mój lekarz miał do końca tygodnia zajęty grafik. Wypomniała mi to nieprzyjemnym tonem, iż powinienem chodzić do swojego lekarza. Grypa, gorączka nie ustalała ze mną terminu. Po krótkim badaniu i pobieżnym wywiadzie brak zainteresowania pacjentem, brak ludzkiej empatii, brak informacji. Potraktowany obojętnie, bez zaangażowania, wyniośle. Sucho przekazana instrukcja jak zażywać leki. Pozwoliła sobie również na niestosowny, arogancki komentarz w moją stronę. Zdecydowanie następnym razem już się do niej nie wybiorę.

Niestety miałam "przyjemność" trafić do tego lekarza. Niemiła, niepomocna i miałam wrażenie że przeszkadzam "w pracy". zaden lekar nie potraktwał nie tak z góry i nieprzejmie. Nie polecam

Bardzo dobry lekarz, stawia trafnie diagnozę, jest miła i uprzejma. Jestem zadowolona od 10 lat, polecam tego lekarza.

Fachowiec od siedmiu boleści,jedyne co potrafi to wypisywać skierowania do innych specjalistów a najlepiej wszelkie bóle leczyć ketonalem w zastrzykach,dzięki bogu zmieniłem lekarza!

Może i Pani Doktor jest dobrym fachowcem, nie miałam tego okazji sprawdzić na sobie. Jeżeli zachodzi taka potrzeba bez problemu kieruje pacjenta do odpowiedniego specjalisty. Natomiast jej zachowanie pozostawia wieeele do życzenia. Jest niemiła ,nieżyczliwa, czasami wręcz niegrzeczna w stosunku do pacjentów. Wymaga szacunku dla siebie nie dając go innym (chorym ludziom). Coraz częściej spóźnia się do pracy,a od pacjentów wymaga bezwzględnej punktualności.

Natomiast jej zachowanie pozostawia wieeele do życzenia.

Dr. Jarczyńska jest świetnym specjalistą,rzeczowa, kompetentna stawia trafne diagnozy po wcześniejszym dogłębnym badaniu i przeprowadzeniu wywiadu. Poleciłabym ją każdemu. Ponadto jest przesympatyczną osobą która poświęca pacjentowi dużo uwagi.

Czyżby fachowiec od lewych zwolnień? pacjent się zwalnia z pracy i zeby firma dobrze funkcjonowała to ta "specjalistka" stwierdza od razu u niego chorobe poparta zwolnieniem. Przez takich "lekarzy", co w d... maja czyjes pieniądze i okradają innych całkiem sie rozpieprzy gospodarkę. Zadowolony pracodawca

Czyżby fachowiec od lewych zwolnień?
Zadowolony pracodawca

Bardzo dobry fachowiec, o wspaniałym podejściu do pacjenta (choc czasami ludzie bardzo młodzi tego tak nie odbierają).Bardzo życzliwa, choc troszkę zdystansowana - bardzo ją lubię. ZAWSZE mi pomogła.Nigdy się nie wymądrza,ale trafnie stawia diagnozę. A do tego -śliczna kobieta.Najmilsza lekarka w poradni.

A do tego -śliczna kobieta.Najmilsza lekarka w poradni.