Magdalena Jędrusik-Pawłowska

3,5
3,4

Aseremenehe

22.11.2013

zero kompetencji, leczenie pacjenta jest zależne od zawartości koperty, żaden profesjonalizm, odradzam leczenia u rzekomej pani Doktor

11.06.2012

perfekcja i bardzo duza wiedza. trudno zrozumiec te negatywne opinie . kazdy ma prawo wybrac .

10.04.2012

Nie polecam, ceny kosmiczne, nigdy nic nie wyleczone, człowiek ląduje w klinice albo na pogotowiu, brak reklamacji, gwarancji, żadnych rachunków, "wielka prywata" DENTYSTA-SADYSTA.

05.10.2011

Ząb "8" został usunięty bezproblemowo. Jednak nie polecam, gdyż Pani ma bardzo protekcjonalne podejście do pacjenta. I choć dokładnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości, robi to oschle, bez jakiejkolwiek życzliwości czy empatii. Ponad to, w kwesti usuwania kolejnych zębów, zaczęłam się tej Pani bać- chcąc zatrzymać pacjenta na dalsze leczenie, pani chirurg wywiera presję mającą na celu przyspieszenie decyzji. Chce przeprowadzać zabiegi, co do których inni lekarze (w moim przypadku chirurg, ortodonta i stomatolog ogólny) są przekonani, że dla dobra pacjenta robić tego nie wolno. A p. Jędrusik woli jednak sama "majstrować" w buzi, niż "wypuścić" klienta z rąk, by zgodnie ze wskazaniami udał się do kliniki twarzowo-szczękowej. Ja ryzykować nie chcę. Nie polecam.

03.03.2011

Lekarz jakich mało. Naprawdę rzadko kiedy spotyka się ludzi tak miłych i oddanych swej pracy.Mogę powiedzieć, że uratowała moje życie. Naprawdę gorąco polecam!

Naprawdę gorąco polecam!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Sosnowiec"?

Marzanna Danecka

Chirurg stomatolog