Magdalena Kacprzyk

Idealna specjalistka .Super podejscie do pacjeta,sympatyczna z niecierpliwosia czekam na jej powrot do pracy :)

Serdeczne pozdrowienia od Bartka dla Pani Madzi- złote podejście do dzieci,piękny uśmiech - to stomatolog z powołania!

WSPANIAŁA PANI STOMATOLOG SZALENIE MIŁA I BARDZO KOMPETENTNA. ODLEGŁOŚĆ Z ŁODZI DO KOLUSZEK NIE MA ZNACZENIA SIADASZ W FOTELU I MASZ PEWNOŚĆ ŻE JESTEŚ W BARDZO DOBRYCH RĘKACH.GORĄCO POLECAM.

WSPANIAŁA PANI STOMATOLOG SZALENIE MIŁA I BARDZO KOMPETENTNA.

Byłem u tej Pani pierwszy raz. Jestem bardzo zadowolony z leczenia zęba. W mojej ocenie fachowy lekarz.

Świetny stomatolog,miło,sympatycznie i bezboleśnie!!!

Świetny stomatolog,miło,sympatycznie i bezboleśnie!!!

Bardzo dobry dentysta. Miło fachowo i przyjemnie. Po 30 latach śmiało mogę iść do dentysty i nie boję się wizyty. Gorąco polecam.

Leczę się u Pani dr Kacprzyk już od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Pani dr zawsze tłumaczy mi proces mojego leczenia, wykazuje się pełnym profesjonalizmem i miłym podejściem do pacjenta, zawsze uśmiechnięta. POLECAM i z tego co słyszałem otwiera już swój własny gabinet. A to mnie bardzo cieszy i utwierdza w przekonaniu, że jest dobrym specjalistą.

Leczyłam u dr. Kacprzyk 7 zębów i jestem bardzo zadowolona. Dentystka jest bardzo sympatyczna, po raz pierwszy nie boję się stomatologa. Koszt plomby to 100 i znieczulenie w cenie.