lekarz Magdalena Konarska

RTG, Ginekolog położnik, USG

Dzięki bagatelizacji dolegliwości (nadmierne wymioty, omdlenia) trafiłam do szpitala z ostra anemia, zaburzeniem gospodarki elektrolitowej i niedożywieniem. Pani „doktor” mimo niejednokrotnego zgłaszania zero reakcji, chociażby wysłania na morfologię. W porę zmiana lekarza i szybka reakcja z jego strony. Nie polecam pani Konarskiej

Bylam u pani doktor pierwszy i ostatni. Obeszła się ze mną bardzo przedmiotowo. Badanie było bolesne, krwawiłam po nim. Bardzo nieprzyjemna. Wizyta opóźniła się o godzinę i nie było to spowodowane innymi pacjentami tylko pogawędkę z koleżanką z pracy. Cała wizyta przebiegała jakby pani doktor robiła mi łaskę, że zostałam przyjęta . Nie polecam. W szczególności nie polecam osobom rozpoczynającym " przygodę " z ginekologiem. Oby takich lekarzy było jak najmniej.

Absolutnie nie polecam. Pani Doktor przedmiotowo traktuje pacjentki, jest wyniosła, niesympatyczna. Przyszłam do niej z problemem, który kompletnie zlekceważyła, zapomniała o wypisaniu leków, o kórych mówiła, miała do mnie pretensje, że poprosiłam o przepisanie środków na bóle miesiączkowe. O badaniu piersi nie było mowy, automatycznie wpisała w kartę "samokontrola".

Kompleksowe badania, profesjonalizm, zrozumienie, pytanie o potrzeby, wyjaśnianie. Uzyskałam także miłe wsparcie. Od swoich pacjentów nie bierze także dodatkowych opłat za kolejne recepty.

Byłam u pani doktor dzisiaj i jestem szczerze zniesmaczona wizytą. Podczas badania, gdy powiedziałam, że boli i proszę, żeby doktor obeszła się ze mną delikatniej odpowiedziała, że jest już delikatnie. Wg mnie nie było, ale widocznie pani doktor ma racje. Na dodatek podczas wykonywania USG, gdy byłam rozebrana na leżance nagle weszła piekęgniarka z jakimiś badaniami. Zdziwiłam sie, bo po wcześniejszych doświadczeniach u lekarzy tej specjalizacji byłam przyzwyczajona do intymnej atmosfery. Widocznie sie myliłam. Trafilłam do pani doktor przez przypadek i jestem pewna, że już nie wrócę. NIE POLECAM.

Znakomita osoba! Nasza ukochana córka jest zdrowa i dzielna a dzięki wsparciu i pełnej otuchy informacji Pani Konarskiej przyszła na świat bez obaw i lęków tak mamy jak i taty. Następne bebe "przepuszczamy przez ręce" pani Magdaleny. :))))

Bardzo dobry lekarz - polecam! Świetnie prowadzi ciążę i przygotowuje do porodu.

Uważam,że to bardzo miła i sympatyczna kobieta. Jakos nigdy nie wykazywała antypatii. Bywałam u innym lekarzy i mam porównanie. Nie będę sypać tu nazwiskami ale co niektórzy mogliby się lekarze od niej uczyć serdeczności, człowieczeństwa. Bardzo życiowa i mądra kobieta. Zawsze udzieliła mi fachowej pomocy nawet jeśli była nagła pomoc. Nie byłam w ciąży ale planuje i raczej do niej będe chodzić na wizyty. Wzbudza zaufanie. Nie byłam na kasę chorych , więc się nie wypowiadam oby była taka jaka jest prywatnie.

Poleciła ją moja koleżanka, gdy w połowie ciąży zrezygnowałam z dotychczasowego lekarza-przeciwieństwo dr Konarskiej. Pani doktor jest rzeczowa, miła, odpowiada na pytania i tłumaczy. Badanie sprawne i bezbolesne. Polecam. Zawsze ma pełno pacjentek.

Polecam tę Panią doktor. Bardzo sympatyczna kobieta, super podejście do pacjenta. Badanie wykonywane są szybko, sprawnie i bezboleśnie.