Magdalena Kornacka

Psycholog

Kobita o złotym sercu. Z niesamowitym poszanowaniem oraz dobrocią stara się pomóc pacjentowi. Ogromna wiedza i takt. BARDZO polecam - ja mimo wielu różnych psychologów nigdy nie byłam tak zadowolona jak po wizycie u P. Magdy.

jestem pacjentem Psychologa chodzę i muszę się wyżalić porozmawiać bo mam u temu powody

Jestem mocno zniesmaczony spotkaniami z tą panią. Nie pomaga w żaden sposób, nie poświęca czasu, nie chce rozmawiać. Na pierwszy rzut oka miła i uprzejma, lecz dalej jest już dużo gorzej. NIE POLECAM!!

Uważam, iż komentarz p. Marcina, mimo iż jest chyba trochę zbyt emocjonalny, to jednak nie jest on kompletnie pozbawiony sensu. O ile mi wiadomo, p. Kornacka jest dobrym psychologiem, pod warunkiem, że spotykamy się z nią w gabinecie. W hospicjum natomiast, tam gdzie miałem okazję ją poznać, rzeczywiście odniosłem wrażenie - że nie bardzo jej się chce - na pewno nie angażuje się ona zbytnio w problemy pacjentów hospicjum. Przy rozmowie z moją babcią, zarzucała ją tylko ogólnikami, nie personalizowała pod jej kątem swoich rad. Poza tym czas p. Kornackiej dla pacjentów był zdecydowanie ograniczony - jeśli ktoś potrzebował z nią naprawdę dłuższej rozmowy, to niestety się zawodził. Z drugiej strony, jeśli akurat trafimy na wolną chwilę p. Kornackiej i sami poprosimy ją o pomoc, mówiąc szczegółowo o swoich problemach, to na pewno poradzi nam coś dobrego. Od dobrego psychologa wymaga się jednak, by wyszukiwał, jakie problemy nas trapią, bo często sami nie wiemy, co to może być, od p. Kornackiej otrzymamy jedynie skuteczne rozwiązanie już znanego problemu. Stąd też moja surowa ocena, choć można się też dowiedzieć z niej, że p. Kornacka jest bardzo sympatyczną osobą.

Jestem w żałobie.Spotkania w hospicjum z M.Kornacką ,jej duża wiedza zawodowa pomogły mi bardzo.Nie bez znaczenia był też sposób prowadzenia spotkań:wielkie poczucie taktu oraz tyle czasu ile potrzebowałam

Z przerażeniem i oburzeniem przeczytałem wpis internauty pANA Marcina . Chyba nastąpiła pomyłka co do osoby.Jest NIEMOŻL IWE aby opinie tego pANA dotyczyły pani Magdy Kornackiej. N I E M O Ż L I W E !!! i będę to odmieniał we wszystkich przypadkach. Osobiście mam tylko jedno marzenie aby wszyscy zajmujący się swoją pracą byli tak kompetentni i tak kochali to co robią jak pani Magda. Wówczas życie byłoby dużo łatwiejsze. Niby tak mało , a jednak tak wiele. Dziękuję pani Magdo,że są jeszcze tacy młodzi ludzie jak Pani:)

Pani Magda jest jak najbardziej odpowiednią i kompetentną osobą na swoim stanowisku.Potrafila wplynąc na mnie pozytywnie i zmotywowac do dzialania. Bardzo dziękuje za pomoc. Dzięki Pani Magdzie wierze w lepsze jutro. Pozdrawiam

Dzięki Pani Magdzie wierze w lepsze jutro.

Pozdrawiam

Ta psycholog jest wredna, fałszywa i bardzo niemiła. Nie znajduje czasu dla pacjentów, dużo ważniejszy jest dla niej obiad (którego, co bardzo ważne, nie było). Unika pracy, obciążenia i kontaktu z ludźmi, zupełnie nie zwracając uwagi na ich potrzeby. Małomówna, jednocześnie pozbawiona zdolności do wysłuchania innych. Spotkanie w gabinecie było bardzo nieprzyjemne, groziło wręcz wybuchem i starciem wręcz. W hospicjum zaś można odczuć nawet pogardę jaką panna kORNACKA ma dla chorych! Ciesze się, że kontakt miałem z nią krótki i innym także stanowczo odradzam!! Podsumowując: zamiast tracić czas i pieniądze ...

Podsumowując: zamiast tracić czas i pieniądze na spotkanie z panna kORNACKĄ lepiej pojść na piwo z kolegami/koleżankami. Powiedzą to samo, a może lepiej. Z pewnością za to dużo milej!
EDYTOWANE 18.08.2011: Obniżam ocenę za szantażowanie i brak znajomości etyki zawodowej. Aktualnie nie mogę przyznać pannie kORNACKIEJ nawet fachowości.

Godna polecenia PANI PSYCHOLOG.Sympatyczna i wyrozumiała, do każdego problemu podchodzi z wielką uwagą i zawsze stara się znaleźć jak najlepsze rady. Metody które Pani doktor stosuje i poleca naprawdę działają. Zawsze można na NIĄ liczyć. O każdej porze dnia i nocy. Takich lekarzy nam potrzeba. swojej Pani Doktor Kornackiej nie zamieniłabym na żadnego innego lekarza. Polecam!!!!!!!!!!

Hospicjum to trudne miejsce...Dr Magdę nazwać można Dr Jestem. Zawsze odwiedzała pacjentów. Często wystarczała chwila, czasem więcej. Bez pośpiechu, z taktem rozmawiała też z najbliższymi, czy odwiedzającymi. Szukała potrzebujących rozmowy, obecności drugiego człowieka. Za to jej dziękuję.