lek. med. Magdalena Korwinlek. med. Magdalena Korwin - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Korwin

2,4
2,2
2,4

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999)

- specjalizacja w dziedzinie okulistyki uzyskana w 2007 roku
- ...

Absolwentka I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie (1999)

- specjalizacja w dziedzinie okulistyki uzyskana w 2007 roku
- od 2001 roku starszy asystent w Katedrze i Klinice Okulistyki II WL WUM i Samodzielnym Publicznym Klinicznym Szpitalu Okulistycznym
- członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego od 2001 roku
- członek Sekcji Soczewek Kontaktowych PTO od 2001 roku, a członek zarządu od 2003 roku
- członek European Contact Lens Society of Ophthalmologists od 2001 roku...

POLECAM !!!!! Bardzo dobra atmosfera w gabinecie, dokładne badanie i wytłumaczenie mi mojej choroby. Możliwość zadawania pytań co nie wszędzie poprzednio było wolno. Moja choroba jest bardzo skomplikowana. Widać, że LEKARKA z wielką nowoczesną wiedza okulistyczną.

Dr.Korwin jest bardzo dobrym specjalistą, konkretna , wykonuje wiele badań do stawienia diagnozy, na każde pytanie pacjenta odpowiada w sposób zrozumiały, miła i uprzejma, ma na uwadze dobro pacjenta i w nagłej potrzebie nie odmawia wizyty jak zdarza się to innym lekarzom okulistom. Szczerze polecam.

Dr.Korwin jest bardzo dobrym specjalistą, konkretna ,

Pani przyjela mnie w Medicover, 20 min po czasie, bez zadnego komentarza, no ale zdarza sie, to nie problem. Nastepnie zadala mi szereg pytan w bardzo niemily sposob, jakich soczewek uzywam, od ilu lat, jaki płyn, kiedy bylam na badaniu dnia oka, kiedy bylam na badaniu czegos tam, na kontroli, każda sekunda kiedy zastanawialam sie nad odpowiedzia wyraznie ja irytowala, praktycznie ochrzanila mnie, ze to moj obowiazek raz na 6 miesiecy tobic to i tamto, potem obejrzala moje oczy i znowu sie zdenerwowala, ze dlaczego ja ich nie lecze, co ja robie i w ogole; mimo, ze miesiac wczesniej bylam u innego lekarza w Medicover zreszta i nie stwierdzila, ze potrzebuje az tak intensywnego leczenia jak Pani Korwin, na prawde zero szacunku, przepytywanie, pretensje, zupelnie nieprofesjonalne zachowanie, na pewno wiecej u tej Pani sie nie pojawie.

Popieram poprzednią osobę. Nie miałam okazji być zbadana, choć byłam umówiona, bo pani doktor powiedziała, że mnie nie zbada, ponieważ na takie skomplikowane badanie jak badanie dna oka powinnam była zarezerwować podwójną wizytę. Szkoda, że dowiedziałam się tego po tym, jak zwolniłam sie z pracy, żeby być na czas i zapewniłam dzieciom dłużej opiekę. Moim zdaniem trzeba być człowiekiem, żeby być dobrym lekarzem. Nie polecam.

Popieram poprzednią osobę.
Moim zdaniem trzeba być człowiekiem, żeby być dobrym lekarzem.
Nie polecam.

Byłam leczona w tej placówce przez dłuższy okres.Średnio co dwa tygodnie musiałam bywać na wizytach kontrolnych,więc trafiałam na różnych lekarzy. Po każdej wizycie u p.M. Korwin zmuszona byłam szukać pomocy w innych szpitalach na ostrych dyżurach lub w prywatnych ośrodkach okulistycznych. Ostrzegam wszystkich potencjalnych pacjętów, OMIJAJCIE TĘ panią BARDZO SZEROKIM ŁUKIEM