lekarz Magdalena Krzewska

Bardzo dobry stomatolog. Uratowała mojego zęba ,który mógłbyć do wyrwania. Odbudowany wygląda jak nowy ząb:) Polecam w 1000% Mąż uczęszcza od dziecka.

Bardzo dobry stomatolog.
Mąż uczęszcza od dziecka.

Bardzo mila i kompetentna osoba, dawno nie spotkalam takiego lekarza. Super podejscie do starszych osob, mama byla zachwycona.

Dentystka, która leczy moją rodzinę już od ponad 15 lat. Plomby zakładane te 15 lat temu jeszcze się trzymają mocno. Przy borowaniu zawsze znieczulenie i boli wcale albo prawie wcale. Atmosfera przyjazna. Jedynym minusem jest zawsze większy lub mniejszy poślizg w stosunku do umówionej godziny wizyty. Ale czekać warto! Polecam:)

Kiepska ta Dentystka...... gabinet słabo zaopatrzony ostre narzendzia doprowadziła mnie do cieżkiego stanu zapalnego mizgi tz nerwa nie wyczyściła zęba tylko zatruła przyczym była strasznie nie miła

byłam tylko raz u PANI DOKTOR (NIE PRYWATNIE)ZATRUŁA MI ZĘBA KTÓRY BOLI DO DZIŚ.....POZATYM NARUSZYŁA KORONKE SZCZEŻE NIE POLECAM WYSZŁAM Z BARDZO WIELKIM BÓLEM P.S.NAPIETA ATMOSFERA I BARDZO ZŁE PODEJŚCIE!!!!

Pani Magda Krzewska jest najlepszym lekarzem,którego znam. Polecam Pani Doktor wszystkim swoim najbliższym osobom. Pełny profesjonalizm i wspaniałe podejście do każdego pacjenta.Pani Magda robi cuda tak ze jako stomatolog dziecięcy,ma zamiłowanie do swojej pracy. Od lat leczę się u Pani Doktor całą z moją rodziną.Nie wyobrażam sobie innego specjalisty.Bardzo jej dziękujemy!

Osoba bardzo kompetentna dokładna DELIKATNA potrafi zaradzic w każdej sytuacji szczerze polecam

Osoba bardzo kompetentna dokładna DELIKATNA potrafi zaradzic w każdej sytuacji
szczerze polecam

Pani lekarce owszem bardzo miła i sympatyczna, jednak mimo umówionej godziny trzeba sporo czekać, plomby po Pani stomatolog muszą poprawiać mi inni specjaliści, którzy twierdzą,że plomba jest chyba stara, a po trzech latach, jest do wymiany,mimo wizyt prywatnych. Duże pieniędze, efekt krótkotrwały.

Wesoło, zawsze wesoło,po "naprawieniu" jednej dziury jeszcze tu coś wyrówna, tam poprawi, wychodząc od niej ząbki są równe, czyste i białe... tylko zawsze bolą przez tydzień po wizycie :/ ale ja i moja rodzina chodzimy tam od zawsze i nie zamieniłabym jej na innego dętystę :)