Magdalena Kuchno-Jop

Bardzo dziękuję za wykonana operacje usunięcia zaćmy.jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia.polecam wdzieczna pacjentka

Jestem wdzięczna Pani doktor Kuchno za kolejny profesjonalny zabieg w bezpiecznej atmosferze w otoczeniu oddanego personelu medycznego WSS Nr 5 w Sosnowcu

Bardzo dziękuje pani doktor za udana operacje.Pełen profesjonalizm.bardzo się bałam zabiegu ale pani doktor rozwiała moje wątpliwości ,dzięki temu mogę się cieszyć wspaniałym widzeniem.gorąco polecam.

Witam polecam serdecznie Pania Magdalene........bardzo mi pomogła w najbardziej stresujacej dla mnie sytuacji zyciowej , szybko zbadała córeczke i jestem za to jej ogromnie wdzieczna! ...oby wiecej było takich młodych wyrozumiałych lekarzy którzy maja po prostu serce.

dziękuję za udaną operację całemu personelowi medycznemu:)wdzięczna pacjentka:)B.G.

Dziękuję pani Doktor za wyleczenie długotrwałego procesu zapalnego:)pozdrawiam i polecam:))

Polecam:)fajna,bezpośrednia,młodziutka lekarka daje bezboleśnie zastrzyki:)

Polecam:)fajna,bezpośrednia,młodziutka lekarka daje bezboleśnie zastrzyki:)

Polecam bardzo miło i konkretnie. Zadowolony.

Polecam bardzo miło i konkretnie. Zadowolony.

polecam szybko,sprawnie,solidnie.zadowolony i wyleczony.

polecam szybko,sprawnie,solidnie.zadowolony i wyleczony.

miła ,młodziutka lekarka w trakcie specjalizacji,usuniela mi ciało obce bezboleśnie i nawet nie wiedziałem kiedy polecam:)