dr n. med. Magdalena Laitl mitas

mam pytanko czy nadal pani doktor przyjmuje w czestochowie rok temu jeszcze była i uwazam ze dobra z niej ginekolog nie kazdemu sie dogodzi dla mnie duzym plusem jest to ze ma usg w gabinecie bo nie kazdy ma a jesli sie zbadac to dobrze

Nie polecam.Pani doktor robi wsystko mechanicznie,liczy sie kasa,sama konczy wizyte;"to wszystko,płaci pani tyle i tyle"za kazdym razem inaczej.Nie wgłebia sie w dany problem,traktuje go bardzo powierzchownie,zupełny brak zainteresowania pacjentem.Mialam robiona inseminacje dawca 3 razy,nasienie nie bylo z banku ale od jakiegos kolesia,niby sprawdzonego.Liczy sie tylko kasa,kasa,kasa!!!!!A o kolejkach w poczekalni nie wspomne,raz czekałam 4 godziny!!!!Totalna porazka!

Polecam, nasze dziecko ma już 3 lata. Dobry kontakt. Po porodzie "darmowe" dodatkowe wizyty na oddziale położniczym. Zdrowe podejście. Jedyny problem to długie oczekiwanie na wizytę.

O pani doktór dowiedziałam się po zebraniu wywiadu i cale szczęscie bo gdybym zaciagneła informacji z internetu to nie byłabym jej pacjentką.Ale konkrety 3 ciaze poronione i od 4 lat nie zachodziłam w ciażę kompleksowa diagnostyka nie ukrywam,że droga nasęnie upragniona ciąża dość trudna do prowadzenia gdyż te zastrzyki w brzuch leczona toksoplazmoza szew zakładany w Klinice w Bytomiu i tam też wykonane cięcie cesarkie bo tam pani doktór pracuje.Ciekawe na czym miał polegać ten brak kompetencji chyba na cenie wizyty i braku uśmiechu i przymilania bo to faktycznie ja charakteryzuje.

polecam Panią Doktor,rzeczowa i kompetentna, wysokiej klasy fachowiec w swojej dziedzinie, do trudnego tematu leczenia niepłodności podchodzi z wyczuciem i osobistym zaangażowaniem. Nie składa leczonym parom złudnych obietnic ale zrobi wszystko, co w Jej mocy aby im pomóc. A jeżeli się nie uda...uparcie szuka innego rozwiązania problemu stojącego na drodze do dzidziusia.

dzieki niej jestem w ciazy dowiezialam sie od kolezanki ona tez ma malenstwo dzieki pani doktór.

brak kompetencji arogancka nigdy wiecej

brak kompetencji arogancka nigdy wiecej

Nie polecam.... Przede wszystkim pani dr nie ma stałego cennika wizyt,za każdym razem bierze tyle ile jej akurat pasuje,za każdym razem drogo! Trzeba się wystać przed gabinetem nim przyjdzie,co jest szczególnie uciążliwe dla pań oczekujących na dzidziusia! Moim zdaniem ta lekarka patrzy na ilość pacjentów,a nie na jakośc świadczonych im usług! Nie polecam!

Nie mamy zastrzeżen jesteśmy w trakcie leczenia.

Nie mamy zastrzeżen jesteśmy w trakcie leczenia.

nie polecam te Pani, nie wzbudza zaufania, droga!!

nie polecam te Pani, nie wzbudza zaufania, droga!!