mgr Magdalena Leszczuk-Rugała

Logopeda, Logopeda dziecięcy, Neurologopeda

Jestem bardzo zadowolony z wizyty u Pani Magdy. Rozbudowana diagnoza pozwoliła, by mowa synka ruszyła do przodu. Przy okazji wyszła potrzeba rehabilitacji SI oraz konieczność wprowadzenia diety, która "odblokowała" synka w innych aspektach. Profesjonalne i holistyczne podejście do pacjenta, wielka cierpliwość i emanujące ciepło.

Przede wszystkim trafna diagnoza, indywidualne podejście, brak szufladkowania. Bardzo dobry kontakt z dzieckiem, bez pośpiechu, z mega dużą cierpliwością. Profesjonalizm u Pani Magdy widać po wiedzy jaką posiada - tzn. powiedziała jak karmić dziecko, jak się z nim komunikować (autyzm) i jakie badania zrobić, by terapia odniosła skutek. Badania potwierdziły wstępną diagnozę, karminie terapeutyczne poprawiło komfort syna, a wprowadzenie piktogramów do komunikacji okazało się strzałem w dziesiątkę! Z niecierpliwością czekamy na powrót Pani Magdy z urlopu macierzyńskiego.

Z niecierpliwością czekamy na powrót Pani Magdy z urlopu macierzyńskiego.

Bardzo dobry logopeda, wręcz z powołania, nic dodać nic ująć. Nie zbywa pacjenta, zaangażowana, ciepła i pełna zrozumienia. Pani Rugała posiada ogromną wiedzę i doświadczenie z trudnymi dziećmi. szczególnie tymi niezdiagnozowanymi nigdzie wcześniej. To ona nie bała się powiedzieć o autyzmie, nie owijała w bawełnę. Wiem, że mogę liczyć na Panią Rugałę zawsze, kiedy potrzebuje jej porady. Zaangażowana jest całym sercem w to co robi, jest bardzo miła i cierpliwa. Taka logopeda - anioł :)

Taka logopeda - anioł :)

Jest bardzo dobrym specjalistą.Pełna zangażowania, bardzo solidna.Od trzech lat chodzę z moim synem do niej.I uważam, że mamy wielkie szczęście, że do niej trafiliśmy. Wyprowadziła mojego syna.Syn mówił niewiele i bardzo niewyraźnie.Szczerze polecam.

Witam Serdecznie, Pani Leszczuk - Rugała jest dobrym specjalistą, kompetentnym i bardzo uśmiechniętym. Zgadzam się jak wyżej, że jest bardzo skuteczna. jako jedyna, poradziła sobie z naszym autystycznym Michałkiem i nauczyła go komunikowania się z nami. Trzeba prosić, by Pani Leszczuk - Rugała używała mniej języka neurologopedycznego. 150 za diagnozę i 100 zł za 60 minut przy takim sukcesie jest w sam raz. 60 minut terapii i jakieś 15-20 minut na omówienie zajęć. Dodatkowo dostajemy bardzo dużo materiałów do domu i na e-maila. Polecam serdecznie - nr do Pani Leszczuk ...

Witam Serdecznie,

Pani Leszczuk - Rugała jest dobrym specjalistą, kompetentnym i bardzo uśmiechniętym. Zgadzam się jak wyżej, że jest bardzo skuteczna. jako jedyna, poradziła sobie z naszym autystycznym Michałkiem i nauczyła go komunikowania się z nami. Trzeba prosić, by Pani Leszczuk - Rugała używała mniej języka neurologopedycznego. 150 za diagnozę i 100 zł za 60 minut przy takim sukcesie jest w sam raz. 60 minut terapii i jakieś 15-20 minut na omówienie zajęć. Dodatkowo dostajemy bardzo dużo materiałów do domu i na e-maila. Polecam serdecznie - nr do Pani Leszczuk - Rugała 602 292 681 i przyjmuje w Poznaniu, dojeżdża do domu.

Jacek Pękalski

Bardzo dobry specjalista! Szczerze i gorąco polecam!

Bardzo dobry specjalista! Szczerze i gorąco polecam!

Mimo doświadczeń z innymi logopedkami, jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Pani przyjeżdża na czas i równa godzinę pracuje z dzieckiem a dopiero później zadaje zalecenia - czasami wizyta trwa 75 minut a płacimy za 60 minut! Pani Leszczuk - Rugała jest godna polecenia, już ją poleciliśmy kilku znajomym i oni również są zadowoleni!!!!!

Mój Ojciec jest po wylewie i nie mówi. Przed Panią Magdaleną Leszczuk Rugała, mieliśmy kilku logopedów, którzy brali od 100 do 170 zł a efektów nie było. W przedszkolu dowiedziałam się o Pani Rugale. Po 3 miesiącach pojawiły się pierwsze wyniki - tato odróżniał piktogramy i się uśmiechał. Szczerze i z całego serca polecam Panią Leszczuk Rugała! Krystyna

Krystyna

Pani Logopeda ma bardzo dobre podejście do dziecka. Z naszą Martunią od razu złapała kontakt. Pani Logopeda dała nam ćwiczenia do domu i prowadzi z nami dodatkowy kontakt e-mailowy.