Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Dermatolog Wenerolog

Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku (2005)
Specjalista Dermatolog Wenerolog
Ekspert w medycynie estetycznej i leczeniu chorób włosów. Wykładowca na szkoleniach w zakresie technik wykorzystywanych w medycynie przeciw starzeniowej ( głównie w zakresie stymulatorów tkankowych i kolagenu ).

Specjalizację ukończyła w Klinice Dermatologii, Chorób Przenoszonych Drogą Płciową i Immunodermatologii Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy.

Podczas specjalizacji w Klinice Dermatologii CM UMK koncentrowała swoje zainteresowania na dermatoskopii, zabiegach dermatochirurgicznych oraz leczeniu chorób włosów w prowadzonej przez siebie Poradni Trichologicznej. Dalsze doświadczenie i wiedzę zawdzięcza przede wszystkim wieloletniej pracy z pacjentami, wykonanym zabiegom jak również regularnym uczestnictwem w szkoleniach krajowych i zagranicznych. Jest ekspertem, który swoje doświadczenie i wiedzę przekazuje na prowadzonych przez siebie szkoleniach nie tylko młodszemu pokoleniu specjalistów, ale również pacjentom chcącym poszerzyć swoją wiedzę na temat dermatologii i medycyny estetycznej. Autorka i współautorka doniesień naukowych.

Członek
European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology
European Hair Research Society
Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego

Szczególne zainteresowania:

medycyna estetyczna
diagnostyka dermatologiczna
operacje dermatochirurgiczne zmian skórnych
zabiegi plastyczne w zakresie powłok skórnych
leczenie blizn, blizn potrądzikowych, niwelowanie zmarszczek, resurfacing skóry ( głównie łączone metody terapeutyczne, m.inn. laseroterapia, radiofrekwencja, mikronakłuwanie, PRP, PRF, stymulatory tkankowe itd…)
ocena dermatoskopowa i videodermatoskopowa zmian skórnych
pełna diagnostyka i leczenie chorób włosów ( Trichoskopia, Trichoscan, Trichogram itd…)
Prywatnie pasjonuje się łyżwiarstwem figurowym, tańcem, nartami oraz nurkowaniem.

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam

Wycinałem u Pani doktor drobne zmiany na skórze laserem. Świetny fachowiec i przemiła osoba. Polecam

Świetny i bardzo kontaktowy lekarz. Robiłam u niej botox i wypełniacze ( dolina łez i policzki ). Wyszło super. Gorąco polecam

Leczę ( a właściwie upiększam :-) się u Pani doktor w już od kilku miesięcy: lifting laserowy, nici, botox. Efekt i ceny super. Lekarz godny polecenia.

Pełen profesjonalizm w miłej atmosferze ( choć ostrzyknięcie pach aby się nie pociły, pomimo że skuteczne, nie było zbyt przyjemne ). Polecam Panią doktor.

Bardzo uprzejma. Poświęca dużo czasu i uwagi pacjentowi. Podnosiła mi policzki i brwi nićmi . Przez tydzień miałem obrzęk i siniaki ale naprawdę warto. Twarz 10 lat młodsza ;-) Polecam

Bardzo miła osoba. Trochę taka fascynatka swojej pracy. Usuwałem u niej fraxelem blizny potrądzikowe. Wprawdzie twarz przez tydzień wyglada niezbyt ciekawie ale efekt jest super. Polecam

Świetny, kompetentny i ludzki lekarz. Dzięki Pani Doktor przestał istnieć mój problem zdrowotny, z którym borykałam się od lat! Serdecznie polecam!

Bardzo dobry lekarz! Mezoterapię skóry głowy robi bezboleśnie, w dodatku efekty są zdumiewające. Szczerze polecam!!

Uprzejma i kompetentna Pani doktor. Usta po korekcie w końcu wyglądają tak jak sobie wymarzyłam. Polecam