lek. dent. Magdalena Melka-Rosińskalek. dent. Magdalena Melka-Rosińska - zdjęcie profilowe

lek. dent. Magdalena Melka-Rosińska

Lekarz dentysta praktykujący w Gabinecie Dentystycznym M-Dent w Poznaniu przy ulicy Przepiórczej 23C/1A (Poznań Grunwald) - wizyty prywatne oraz w ramach funduszu NFZ.

Bardzo polecam tego dentystę, kompleksowe i indywidualne podejście do pacjenta. opinie nie są przesadzone, gabinet bardzo korzystny, wyposażony, duży personel. Zabiegi bezbolesne, pani doktor ma sprawną rękę. Polelcam.

Pani Doktor to najbardziej kompetentny lekarz, z jakim się spotkałam. Okazało się, że wcześniejszy dentysta chciał leczyć moje zdrowe zęby! Całe szczęście, że za namową przyjaciółki zasięgnęłam drugiej opinii u Pani Doktor. Zdjęcie rtg potwierdziło, że poprzedni lekarz chciał mnie oszukać. Całe szczęście, że posłuchałam i poszłam do Pani Doktor - bardzo dziękuję!!!

Pani Doktor przywróciła piękny uśmiech na mojej twarzy - problemy z żółtymi zębami były moją zmorą, mimo używania past wybielających, dbania o zęby - po prostu miały dziwny, żółtawosiny kolor. Po wybielaniu efekt jest spektakularny! Mimo pewnych wątpliwości, które miałem, uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu! Polecam wybielanie zębów każdemu kto ma kompleksy z powodu koloru zębów!

Miałam okazję skorzystać z pomocy Pani doktor w gabinecie m-dent. Zaskoczył mnie dostępność sprzętu - nie wiedziałam, że rentgen może być w gabinecie (w poprzednim gabinecie musiałam zdjęcie wykonywać w innej placówce). Pani doktor pracuje szybko, co ma swoje plusy - mam nadzieję, że tak samo dokładnie ;) generalnei wrócę do gabinetu na kolejną kontrolę.

Pani Doktor leczy całą naszą rodzinę, ma wspaniałe podejście do mojego 5-letniego syna, przez co wizyta nie jest aż tak stresująca. Z przyjemnością wypeniam prośbę Pani Doktor o wystawienie tej referencji. Polecam gabinet wszystkim osobom z grunwaldu i nie tylko.

Do gabinetu M-Dent chodzę od dłuższego czasu, zawsze do Pani Doktor Melki-Rosińskiej. Pani Doktor ma wiele cierpliwości i zrozumienia dla pacjenta. Ufam jej w 100% i nigdy nie zawiodłam się jako pacjentka. Pani Doktor zmobilizowała mnie do regularnych wizyt i od tego czasu problem z próchnicą pojawia się zdecydowanie rzadziej. Wizyty są na fundusz, więc nie płacę za wizyty kontrolne.

Po kolejnej wizycie u pani doktor stwierdzam, że przyszedł czas na skomentowanie oraz ocenę wizyty. Zabieg kompletnie bezbolesny, podejście takie, że cały strach mija. Tak jak omijałem dentystów szerokim łukiem, tak do pani doktor się przyzwyczaiłem i uczęszczam regularnie. Ceny ok, przyjmuje na nfz, więc nie za wszystko się zapłaci.

Trafiłam do Pani doktor z polecenia, na rutynową kontrolę. Myślę że znalazłam swojego lekarza - Pani doktor jest bardzo kompetentna, ja czułam się bezpiecznie. Z przyjemnością wystawiam pozytywną opinię.