Mgr psychologii ze specjalnością psychologia kliniczna, zaburzenia osobowości i neuropsychologia. Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji Instytutu Ananlizy Grupowej Rasztów.
Zapraszam ...

Zapraszam wszystkie osoby, które odczuwają cierpienie psychiczne, ból psychiczny rodzaj dyskomfortu psychicznego. Pracuję w podejściu psychodynamicznym.

Pani Magdalena pomogła mi zrozumieć siebie. Dzięki terapii u niej zmieniłam wiele w swoim życiu, czuję się pewniej, a objawy nerwicowe mocno zelżały. W czasie naszych spotkań czuję się zrozumiana i przede wszystkim słuchana. Dziękuję i polecam.

To była moja pierwsza wizyta u psychologa. Okazało się, że pani Magda jest bardzo uprzejma, podaje rękę na przywitanie i koniec wizyty. Słuchała mnnie z uwagą. Jestem pod wrażeniem jej zrozumienia dla mnie i moich problemów. Mimo młodego wieku pani psycholog na pewno będę chodzić do niej terapię. Czułam się zrozumiana i wiem nad czym mam pracować. Pozdrawiam panią Magdę i polecam

Jestem u Pani Magdy na terapii. Zaangażowana. Czułam się bezpiecznie, chociaż czasem bywało trudno. Nie dawała mi zadań do zrobienia w domu. Pozwoliła mi samej zebrać w całość moje rozsypane klocki