lek. dent. Magdalena Orłowska-Krupa

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Chodzę do mf. dent ze swoim 5 letnim synkiem i od pierwszej wizyty nie było żadnych problemów. Synek z natury jest bardzo nieufny i boi się każdej wizyty u lekarza, a tu proszę, za pierwszym razem otworzył buzię i dał sobie zrobić przegląd. Pani doktor jest super!!! Nie wiem jak to robi, ale ma świetne podejście do maluchów, nie każdy dentysta ma aż tyle cierpliwości do dzieci. Arek ma założone dwie plomby i wszystko odbyło się bez płaczu, podczas wizyty mógł oglądać bajki i dostał nagrodę za odwagę. Polecam ten gabinet i wspaniałą Panią stomatolog.

W gabinecie Pani doktor leczę swoje zęby już od jakiegoś czasu. Przyznam, że Pani doktor miała trochę pracy do wykonania, bo niestety nie zawsze odpowiednio dbałam o swoje zęby. Miałam przeprowadzone leczenie kanałowe - całkowicie bezbolesne:) oraz założone koronki. Jestem bardzo zadowolona z końcowego efektu, mam teraz piękny zdrowy uśmiech. Polecam Panią Magdę za profesjonalizm, skuteczność i życzliwe podejście do pacjenta.

Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Gdybym w dzieciństwie chodziła do takiego dentysty, to z pewnością bym się nie bała. Jestem zachwycona całym przebiegiem leczenia moich zębów i jego efektem. Pełen profesjonalizm!

Świetny stomatolog z dużym doświadczeniem. Cała moja rodzina właśnie tutaj leczy zęby: żona, ja i dwójka naszych dzieci. Dzieciaki były uczone przez Panią Magdę jak mają dbać o zęby i nie ma żadnych problemów jak widzą fotel dentystyczny. Regularnie chodzą na przeglądy, a Pani doktor pozwala im wybrać kolor plomby. W poczekalni jest kącik zabaw w którym dzieci się relaksują. Pani Magda ma wspaniałe podejście nie tylko do dzieci, ale także do tych starszych pacjentów. Można się dowiedzieć co nam dolega i jak będzie przebiegać leczenie. Po wielu latach poszukiwań odpowiedniego stomatologa we Wrocławiu trafiliśmy do Pani Magdy. Polecam serdecznie!

Pani Doktor to świetny fachowiec z dużym doświadczeniem. Omawia cały proces leczenia i podaję jego orientacyjny koszt. W gabinecie można się poczuć naprawdę komfortowo, atmosfera bardzo przyjazna. Pani Doktor jest niezwykle delikatna i stara się, aby każdy zabieg przebiegał bezboleśnie. Polecam wszystkim gabinet mf.dent!

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam!

Pełen profesjonalizm! Szczerze polecam!

PANI JEST BARDZO MIŁA, DOKŁADNA ,LECZY BARDZO DOBRZE

PANI JEST BARDZO MIŁA, DOKŁADNA ,LECZY BARDZO DOBRZE