lekarz Magdalena Ozga

Lekarz rodzinny, Pediatra

Lekarz z powołania, miła, uprzejma, serdeczna, nigdy nie odmawia pomocy, zawsze doradzi, nie zbywa pacjentów. Serdecznie polecam, lekarz godny zaufania.

Serdecznie polecam, lekarz godny zaufania.

Pani Dr.Ozga jest najlepszą Panią doktor na świecie :) , nie znam lekarza, który zawsze ma czas dla pacjenta i świetnie leczy . Polecę Ją każdemu :)

Pani doktor Ozga jest lekarzem, którego poleciłabym każdemu, ponieważ zawsze traktuje pacjenta podmiotowo. Nigdy nie odmówiła porady nawet gdy była już po pracy, a poszłam bez wcześniejszego zapisu. Nie "zbywała" mnie, ale tłumaczyła działanie przepisywanych leków, zawsze uśmiechnięta i wyrozumiała. Takich lekarzy nam potrzeba.

Do wizyty nawet nie doszło. Moja Siostra przyjechała na Wszystkich Świętych do Pionek. Jej pięciomiesięczny Synek nagle dostał wysokiej gorączki. Oprócz tego męczył go kaszel i katar. Pani Ozga w odpowiedzi na uprzejmą prośbę telefoniczną odpowiedziała, ze niestety nie może dziecka przyjąć gdyż ma za dużo pacjentów, a ona sama musi wyjść wcześniej...Warto nadmienić iż identyczna sytuacja i identyczna odpowiedz Pani doktor miały miejsce rok wcześniej z młodszym dzieckiem. Nigdy nie polecę 'lekarza', który odmawia niemowlęciu. Szkoda bo Pani Ozga to ujma dla całej przychodni Centrum.

wspaniała lekarka ,fachowiec ma idealne podejście do pacjenta jest zawsze uśmiechnięta a to się tak rzadko zdarza jest z całą odpowiedzialnością polecam

wspaniała lekarka ,fachowiec ma idealne podejście do pacjenta

..Bardzo polecam Panią doktor Magdę Ozgę, ma znakomite podejście do pacjenta, dzieci ją uwielbiają, jest bardzo uprzejma...można tak wymieniać...każdy lekarz powinien brać z Pani doktor przykład:)JEST NAJLEPSZA:))))

Gorąco polecam Panią doktor, jest uprzejma i zawsze uśmiechnięta ma dobre podejście do dzieci nie zbywa pacjentów, zawsze stara się poświęci maksymalną możliwą ilość czasu, oby więcej takich lekarzy.