lek. med. Magdalena Paechlek. med. Magdalena Paech - zdjęcie profilowe

lek. med. Magdalena Paech

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 ...

Jestem lekarzem z 20-letnim doświadczeniem. Leczę
dorosłych i dzieci które zapraszam szczególnie
serdecznie. Przed zarejestrowaniem dziecka poniżej lat 4 koniecznie proszę o kontakt telefoniczny nr 606 995 097

Kompetentna, przesympatyczna lekarka. Perfekcyjnie przygotowany gabinet, idealne badanie bez stresu i okulary w których wreszcie widzę jak nigdy dotąd. W dodatku - miły akcent - zniżka u przemiłego optyka w okolicy. Polecam i pozdrawiam.

Wizytę u Pani Doktor mieliśmy on-line z dzieckiem 2,5 letnim. Trochę sie obawiałam takiej wizyty, jednak teraz mogę powiedzieć, że była to bardzo dobra decyzja. Rozmowa trwała 30 minut przez kamerkę internetową, jak również przesłanie bardzo wyraźnych zdjęć oczu dziecka. Od dłuższego czasu zmagaliśmy sie z powracającymi stanami zapalnymi jednego oka i gradówką na drugim oku. Po miesiącu od konsultacji jest widoczna poprawa. Stan zapalny ustąpił, a po gradówce zostało małe zaczerwienienie, o którym Pani Doktor mówiła, że jeszcze może sie troche utrzymywać. Na chwilę obecną oceniam bardzo dobrze dobraną terapię, która przynosi efekty. Polecam.

Super Pani Doktor do dzieci, bardzo staranna i synek ją lubi. Diagnoza bezbłędna, uroczy gabinet. Dziękujemy!!!

Byłam z synem w gabinecie w Tarnowie Podgórnym, bardzo miła i ciepła Pani Dr, fajny kontakt z dzieckiem. Wytłumaczyła istotę problemu, pokazała jak zasłaniać oko i wszystkiego nas nauczyła. Na koniec syn dostał nagrodę za grzeczność na wizycie :) , widać że Pani lubi dzieci. Poprzedni okulista prawie się do nas nie odzywał a tutaj świetny kontakt i wielka życzliwość! Polecam!

Polecam!

Profesjonalnie, szybko i na temat! pani doktor rozpoznała chorobę, zleciła badanie i przy okazji zleciła badania ogólne, jestem zachwycony, już się lepiej czuję! Polecam!

Bardzo kompetentny i miły lekarz, wszystko wyjaśnia i tłumaczy każdy kolejny krok leczenia. Poprawa po kilku dniach, kontrola po leczeniu - miły akcent - za grosze. Polecam!

Jestem zadowlony z wizyty. Pani doktor dobrze mi doradziła i dobrała ponieważ dużo pracuję przed monitorami i sporo jeżdżę wieczorem lub w nocy samochodem. Może nie był mój przypadek do ratowania życia, ale widać zaangażowanie i duże kompetencje. Polecam

Wszystko na 5;-) Polecam! Jest fachowo, miło i profesjonalnie. Pani doktor poświęca dużo czasu i bardzo przykłada się do swojej pracy. Wielki POZYTYW

Bardzo kompetentny lekarz, warto czekać mimo odległych terminów ! Moja córka została zbadana bardzo starannie, do tego z chęcią pozwoliła zakroplić oczy bo pani z nią rozmawiała i żartowała. Spokojna i życzliwa.

Wspaniały lekarz, ale jeszcze lepszy człowiek. W prace włada całe serce i umiejętności. Co ważne każdy pacjent jest najważniejszy. Dziekuje