lek. dent. Magdalena Pająk

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog.Profesjonalna, rzetelna z podejściem do dzieci. Naprawdę polecam.

Bardzo sympatyczna, skromna, kompetentna Pani doktor rozumiejąca obawy i strach pacjenta. Chodzimy cała rodzina. Syn 5 letni uwielbia do niej chodzić, a wcześniej mieliśmy nie lada problem u innych stomatologów. Polecam

Odwołują terminy nie podając powodu, nie przyjmują z silnym bólem zęba, którego leczyli , nie polecam i na pewno tam nie wróce. Czas przeznaczony dla mnie wyniósł niecałe 10 min.

Doskonały lekarz i przemiła kobieta, profesjonalne podejście do pacjenta , zrozumienie lęków i problemów . Polecam każdemu Dentofobowi.

Jestem zadowolona na 101%. Takich specjalistów potrzeba w każdej dziedzinie, nie tylko w stomatologii.

Raczej nie polecam z powołania to ona raczej nie jest a w gabinecie przyjmuje tylko w celu zdobycia praktyki byłem tam ostatnio z bólem zeba to odmówiła mi wizyty tłumaczac sie brakiem wolnych terminow.

Witam nie polecam pani stomatolog w przypadku leczenia dzieci nie ma podejścia do maluszków przy ostatnie wizycie dziecko przymknęło buzie narobiła takiej awantury jak by jej palce odpadły zaczęła rzucać przyrządami dziecko ma lek przed gabinetem dentystycznym

JA JESTEM ASYSTENTKĄ PANI DOKTOR I POLECAM JĄ BO JEST DOBRYM LEKARZEM. MA WPRAWĘ W USUWANIU ZĘBÓW,W LECZENIU KANAŁOWYM, DO PLOMB TEŻ SIĘ PRZYKŁADA.JEST SYMPATYCZNA I FAJNIE SIĘ Z NIĄ PRACUJE, A PACJENCI SĄ SPOKOJNI, BEZ STRESU. CENIĘ JĄ ZA TO ŻE STAJE MUREM ZA SWOIMI ASYSTENTKAMI, BO NIE KAŻDY LEKARZ TAK ROBI.

Profesjonalne podejście do pacjenta :) Polecam :)

Profesjonalne podejście do pacjenta :)
Polecam :)