Gdzie przyjmuję
place 11


Szamotuły
52,611654716,5779047

Kalendarz przyjęć
Pon23.03Wt24.03Śr25.03Czw26.03Pt27.03So28.03Nd29.03
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
3.3/5
Kompleksowość podejścia
2.9/5
Tłumaczenie choroby i leczenia
2.9/5
Ilość poświęconego czasu
3.6/5
Uprzejmość
3.3/5
Godny polecenia
3.1/5
Średnia:
3.25
7 opinii
Opinie pacjentów
1,0/5

Gburowata, nadasana, zachowuje sie jak pani na włościach ,pyszna,nie potrafi rozmaniac z pacjętami. NIEEEEE POLECAM TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!

1,2/5

nie polecam tego doktora jest opryskliwa nie można nic się dowiedziec jest bardzo nerwowa jesli sie o cos pytasz a przede wszystkim notoryczne sie spóźnia od 1do 2 godzin

1,7/5

Ta Pani przez rok zamiast leczyć moją mamę to kazała jej przed każdą wizytą robić badanie pola widzenia, na czwartej wizycie stwierdziła że wyniki na pewno do dobrych się nie zaliczają i że (tu cytat) "nie mam pomysłu co z tym zrobić" i stwierdziła że to może wyglądać na jaskrę lub zaćmę i że znowu zaleca zrobić badanie pola widzenia oraz że chyba da mamie okulary, bo to MOŻE coś pomoże. Nie mam fachowej wiedzy, ale z tego co czytałem (a umiem czytać) i z tego co pytałem to jasno nasuwa się wniosek, że ani jaskry, ani zaćmy nie leczy się okularami oraz ze jaskra jest niebezpieczna i może prowadzić do całkowitej nieodwracalnej utraty wzroku. Ta lekarka w ogóle mamy nie leczyła, nawet nie dała jej żadnych kropli do oczy-kompletnie nic. Dała jedynie okulary w których mama słabo widzi i boli ją głowa i oczy (jak mama jej o tym powiedziała to lekarka stwierdziła że może za pół roku zrobi jej nowe okulary). Dla mnie to skandal!!!Stanowczo odradzam wizyty u tej pani (nawet te refundowane przez NFZ).

5,0/5

bardzo sympatyczna Pani Doktor takiego okulisy w Szamoty potrzebuja szkoda ze takie dlugie kolejki sa do Pani Doktor polecam

3,3/5

Polecam panią doktor właśnie jestem po wizycie,bardzo uprzejma powie co i jak nie goni człowieka>

5,0/5

Bardzo polecam panią doktor, fachowa obsługa, dobre wytłumaczenia choroby i dalszego leczenia, dobór okularów.

5,0/5

Szybko ,kompetentnie i -w przpadku bólu-poza kolejką.I jeszcze była wizyta kontrolna ,mimo tłumu w poczekalni.Cała poczekalnia zachwycona,Pani Doktor kieruje na badania ,kontroluje i jeszcze pomaga dostać się np.do dermatologa bo problem nie tylko z okiem ale i skórą.Polecam!

  Wystaw opinię
  Musisz podać wszystkie oceny
  Kompetencje
  ?/5
  Kompleksowość podejścia
  ?/5
  Tłumaczenie choroby i leczenia
  ?/5
  Ilość poświęconego czasu
  ?/5
  Uprzejmość
  ?/5
  Godny polecenia
  ?/5
  display statlastseen stat