Gdzie przyjmuję

Szamotuły
52,611654716,5779047

Kalendarz przyjęć
Pon15.12Wt16.12Śr17.12Czw18.12Pt19.12So20.12Nd21.12
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.25
7 opinii

Gburowata, nadasana, zachowuje sie jak pani na włościach ,pyszna,nie potrafi rozmaniac z pacjętami. NIEEEEE POLECAM TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!

nie polecam tego doktora jest opryskliwa nie można nic się dowiedziec jest bardzo nerwowa jesli sie o cos pytasz a przede wszystkim notoryczne sie spóźnia od 1do 2 godzin

Ta Pani przez rok zamiast leczyć moją mamę to kazała jej przed każdą wizytą robić badanie pola widzenia, na czwartej wizycie stwierdziła że wyniki na pewno do dobrych się nie zaliczają i że (tu cytat) "nie mam pomysłu co z tym zrobić" i stwierdziła że to może wyglądać na jaskrę lub zaćmę i że znowu zaleca zrobić badanie pola widzenia oraz że chyba da mamie okulary, bo to MOŻE coś pomoże. Nie mam fachowej wiedzy, ale z tego co czytałem (a umiem czytać) i z tego co pytałem to jasno nasuwa się wniosek, że ani jaskry, ani zaćmy nie leczy się okularami oraz ze jaskra jest niebezpieczna i może prowadzić do całkowitej nieodwracalnej utraty wzroku. Ta lekarka w ogóle mamy nie leczyła, nawet nie dała jej żadnych kropli do oczy-kompletnie nic. Dała jedynie okulary w których mama słabo widzi i boli ją głowa i oczy (jak mama jej o tym powiedziała to lekarka stwierdziła że może za pół roku zrobi jej nowe okulary). Dla mnie to skandal!!!Stanowczo odradzam wizyty u tej pani (nawet te refundowane przez NFZ).

bardzo sympatyczna Pani Doktor takiego okulisy w Szamoty potrzebuja szkoda ze takie dlugie kolejki sa do Pani Doktor polecam

Polecam panią doktor właśnie jestem po wizycie,bardzo uprzejma powie co i jak nie goni człowieka>

Bardzo polecam panią doktor, fachowa obsługa, dobre wytłumaczenia choroby i dalszego leczenia, dobór okularów.

Szybko ,kompetentnie i -w przpadku bólu-poza kolejką.I jeszcze była wizyta kontrolna ,mimo tłumu w poczekalni.Cała poczekalnia zachwycona,Pani Doktor kieruje na badania ,kontroluje i jeszcze pomaga dostać się np.do dermatologa bo problem nie tylko z okiem ale i skórą.Polecam!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny