Magdalena Peach

2,9
3,1
3,1

28.06.2015

Pani doktor podczas wizyty nie była za miła, ale mimo to bardzo dobrze dobrała okulary do wady wzroku.

29.07.2013

Gburowata, nadasana, zachowuje sie jak pani na włościach ,pyszna,nie potrafi rozmaniac z pacjętami. NIEEEEE POLECAM TAKIEGO LEKARZA!!!!!!!

anonim

19.07.2013

nie polecam tego doktora jest opryskliwa nie można nic się dowiedziec jest bardzo nerwowa jesli sie o cos pytasz a przede wszystkim notoryczne sie spóźnia od 1do 2 godzin

24.02.2012

Ta Pani przez rok zamiast leczyć moją mamę to kazała jej przed każdą wizytą robić badanie pola widzenia, na czwartej wizycie stwierdziła że wyniki na pewno do dobrych się nie zaliczają i że (tu cytat) "nie mam pomysłu co z tym zrobić" i stwierdziła że to może wyglądać na jaskrę lub zaćmę i że znowu zaleca zrobić badanie pola widzenia oraz że chyba da mamie okulary, bo to MOŻE coś pomoże.
Nie mam fachowej wiedzy, ale z tego co czytałem (a umiem czytać) i z tego co pytałem to jasno nasuwa się wniosek, że ani jaskry, ani zaćmy nie leczy się okularami oraz ze jaskra jest niebezpieczna i może prowadzić do całkowitej nieodwracalnej utraty wzroku. Ta lekarka w ogóle mamy nie leczyła, nawet nie dała jej żadnych kropli do oczy-kompletnie nic. Dała jedynie okulary w których mama słabo widzi i boli ją głowa i oczy (jak mama jej o tym powiedziała to lekarka stwierdziła że może za pół roku zrobi jej nowe okulary).
Dla mnie to skandal!!!Stanowczo odradzam wizyty u tej pani (nawet te refundowane przez NFZ).

09.09.2011

bardzo sympatyczna Pani Doktor takiego okulisy w Szamoty potrzebuja szkoda ze takie dlugie kolejki sa do Pani Doktor polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Szamotuły"?

Indywidualna Praktyka Lekarska dr n. med. Robert Wasilewicz Specjalista Chorób Oczu W-EyeClinic
ul. Strzelecka 48b
Poznań