dr n. med. Magdalena Sąda-Cieślar

Alergolog, Pediatra

Pani Doktor to świetny specjalista z ogromną wiedzą nie tylko w swojej specjalizacji. Leczymy się u niej całą rodziną i za każdym razem jestem pod wrażeniem trafności diagnozy. Bardzo konkretny lekarz i kobieta z dużą klasą. Jeśli chodzi o humory to ja mam wręcz odwrotne zdanie. Co ważne Pani Doktor nigdy nie odmówiła pomocy i ja spotkałam się z jej strony z dużą empatią. Polecam serdecznie i bardzo dziekuję.

Jakiś czas temu jeździłam do Pani doktor z synem. Nie jest może "do rany przyłóż", ale jej ufam. Pomogła mojemu synowi za każdym razem.

Bardzo polecam, po wizytach u różnych dermatologów trafiłam do pani dr Sąda Cieślar, która jako jedyna postawiła na zrobienie badan (wcześniej wszytko w ciemno). Warto było iść prywatnie i polecam każdemu.

Bardzo nerwowa lekarka chce jak najszybciej przeprowadzic wizytę za którą płaci się w 200 zł. Himeryczna co sprawia, że dziecko traci zaufanie a nikt inny wcześniej że zbadaniem nie miał problemu. Leki przepisane przez panią Cieslar nie zdały egzaminu wizyta trwała zaledwie 8 min.Takze ja mogę podzielić się takimi spostrzeżeniami więc nie polecam bo płacąc taki pieniądz nawet powinna zmusić się do innego podejścia. Pozdrawiam.

Czas koronawirusa. Zaostrzenia zwiazane z wychodzeniem z domu, chorzy na AZS sa bardziej poddatni na zarazenie....jesli chcesz kontynuacji leczenia dziecka z CIEZKIM azs --> masz się pojawic na wizycie! dr Sąda Cieślar NIE wypisze recepty online ani nie udzieli porady telefonicznej.... Jestem totalnie zawiedziona brakiem podejscia do sytuacji.

Czas koronawirusa.
Jestem totalnie zawiedziona brakiem podejscia do sytuacji.

Odpowiedni specjalista na odpowiednim miejscu. Słucha, tłumaczy, szuka, drąży i znajduje przyczynę, a to jest chyba najważniejsze!

Ja bym Panią doktor nazwała Dr House w spódnicy, Przede wszystkim zleca badania - dużo badań(w przeciwieństwie do innych lekarzy z jakimi miałam do czynienia). Przejmuje się problemem, szuka przyczyny. Jest KONKRETNA I tego samego oczekuje od rodziców. A co do humorów a kto ich nie ma, kto jest bez wad - ale to nie powinno być istotne gdy chodzi o zdrowie i życie dziecka

Polecam Wszystkim.Lekarz konkretny, stanowczy i w pełni wzbudzający zaufanie. Dzięki niej po 3 latach męki znowu świeci słońce. pozdrawiam .

Lekarz godny polecenia!Wiedza i doświadczenie, sumienność, rzeczowość - nic dodać nic ując! Iwona z Tychów

Wspaniały, cudowny i bardzo kompetentny lekarz. Polecam z całego serca. Dzięki Pani Doktor moje dziecko przesypia (po 5-ciu latach życia całą noc). Byłam już u wielu specjalistów,żaden z nich nie potrafił pomóc mojemu synkowi. Pani Doktor postawiła bezbłędną diagnozę. A co najważniejsze - synek ją uwielbia:-))) Naprawdę godny polecenia specjalista najwyższej klasy.