Magdalena Sobolewska

Psycholog

Bardzo dobra Pani psycholog. Bardzo pomaga mojej córce. Polecam. Po negatywnych doświadczeniach z kilkoma psychologami, dopiero teraz mam wrażenie, że ktoś naprawdę chce pomóc i zależy mu na pacjencie .

Witam! Pragnę wyrazić swoją WDZIĘCZNOŚĆ. Dzięki wizycie i rozmowie z Panią Magdaleną Sobolewską uwierzyłam w siebie. Znalazłam właściwą drogę do zdrowia i radości życia. Pani Psycholog jest otwarta na zmieniające się warunki życia na naszej planecie, elastyczna w doborze prawidłowych porad, wspaniała kobieta! Dziękuję i życzę dalszych sukcesów w leczeniu ludzi.

Witam!

Pan Anonim, mieszkający 60 km od Giżycka (prawdopodobnie Pisz) nie powinien wylewać swoich frustracji na innej osobie i to korzystając z dwóch różnych maili.Terapia jest to proces długotrwały i najlepszy psycholog nie jest cudotwórcą.Pani Magda to wysokiej klasy specjalista zarówno w pracy z dorosłymi jak i dziećmi i wiele osób ceni jej wiedzę i dokonania .Ze swojej strony gorąco polecam.

Ogromna wiedza i duże kompetencje, pomocna i życzliwa dla klientów. A na wizytę trzeba cierpliwie czekać bo ma dużo pracy, ale zawsze znajduje czas dla potrzebujących. Polecam.

kompetencje - gdyby mozna bylo dal bym skale -10, a za poswiecony czas nawet dziesiec bo czas to pieniadz a czym dluzej to lepiej i wiecej Pani psycholog zarabia i nie przerywa sama bo po co skoro godzine kosztuje 110 zl(kazda ropoczeta) i oczywiscie nie dowiemy sie co nam jest. Polecam tym co maja duzo czasu i chca zaplacic by ich ktos sluchal.

po wczesniejszym umówieniu i potwierdzeniu tel.( lacznie 3 tel) na konkretna godzine, czekalem 35 min na wizyte prywatna w pomieszczeniu o wymiarach 1,5m x 2m w 5 stopniach celcjusza, gdzie jechałem 60 km, tylko zostac psychologiem, godzina 110 zl bez pokwitowania(bo kasy fiskalnej nie bylo w gabinecie), kazda rozpoczeta kolejne 110zł godzina i 70 min kosztowało mnie 165zl gdzie prawie nie otrzymałem reszty, a jak zapytalem jak wyleczyc nerwobóle zwiazane ze stresem odpowiedziala "nie wiem, niech Pan poslucha spokojnej muzyki" , niekompetetna i traktujaca prace jako maszynka do pieniedzy Pani psycholog.

Bardzo dobra psycholog. Bardzo mi pomogła. Polecam.

Bardzo dobra psycholog. Bardzo mi pomogła. Polecam.

Świetny psycholog, wspaniały człowiek,ma ogromne doświadczenie i wielkie serce! Polecam:))

Jest to wspaniały lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie . Polecam wszystkim , którzy potrzebują pomocy. Cieszę się bardzo, że spotkałem tak wspaniałego czlowieka na swojej drodze i polecam wszystkim. Bogdan Ziemba Orzysz

Bogdan Ziemba
Orzysz