lek. dent. Magdalena Sokalla

Stomatolog, Protetyk

Rewelacja lekarka! Polecam każdemu. Urzejma i fachowa pod każdym względem. Nawet dzieci polubiły wizyty u dentysty.

Pani doktor to wspaniała osoba. Fachowa, rzetelna, uprzejma i przede wszystkim ludzka. Chodzę juz do niej od 6 lat i nigdy mnie nie zawiodła. Dopóki będzię pracować, to będę do niej chodzić :). Polecam serdecznie.

Pani Magdalena jest najlepszym stomatologiem, jakiego do tej pory udało mi się spotkać. Fachowa, kompetentna, rzetelna, ciepła, uprzejma....z prawdziwie ludzkim podejściem. Odkąd zaczęłyśmy z córeczką chodzić do pani doktor, mała przestała się bać dentysty - wchodzi do gabinetu z uśmiechem, a wychodząc nadal ma go na twarzy. Jak mówi moja córcia: "Pani Magda to wróżka od zębów" Dziękujemy Pani Magdo!

Chodzę do pani Magdy od lat.Zastanawiam się,czy ona kiedykolwiek odpoczywa.Bardzo uprzejma,kompetentna,tytan pracy,nie mówiąc już o tym,że ratuje każdego zęba.Gorąco polecam.

Polecam Panią Doktor. Jest profesjonalna, spokojna, uśmiechnięta i miła. Uprzedza o każdej czynności wykonywanej w ustach. Zabieg był bezbolesny i szybki. Oby było więcej takich stomatologów!

Wspaniała osoba,bardzo dobre podejście do dzieci,miła, pogodna i oczywiście kompetentna!!!!

bardzo fajna Pani stomatolog. ma bardzo fajnie podejście do mojej 6 letniej córeczki(dziecko nie panikuje i nie boi sie).zycze każdemu takiego lekarza

godny polecenia gabinet. spełnia oczekiwania pacjenta.

godny polecenia gabinet. spełnia oczekiwania pacjenta.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sokalli.

Jestem bardzo zadowolona z usług Pani Sokalli.