lekarz Magdalena Sołtysińska

Kardiolog

Polecam, najlepsza Pani doktor w okolicy. Odpowiednio dobrane leki, miła atmosfera. pani doktor zawsze służy pomocą.

Polecam panią kardiolog za szybką i trafną diagnozę ,popartą empatia i zrozumieniem osoby cierpiącej , dodatkowo zaletą gabinetu jest bardzo dobre zaplecze diagnostyczne w gabinecie .

Dziś chciałem się zarejestrować na badania kardiologiczne. Mimo iż godziny urzędowania, które widnieją na drzwiach (od 10.00) wskazywały na czynny gabinet, niestety panie, które czekały na korytarzu poinformowały mnie, ze ślęczą tu od 10 i ... nic - nikogo nie ma. Przed 12.00 pojawiła się pielęgniarka, która najpierw zmierzyła wszystkich oczekujących a następnie niezbyt miłym a nawet bardzo niemiłym i pretensjonalnym tonem odezwała się do petentów (notabene ludzi o wiele starszych i chorych), poinformowała, że rejestracja owszem ale pierwszy termin to kwiecień. Nie polecam usług w tym gabinecie! A zachowanie obsługi jest karygodne, odnosi się wrażenie, jakby ta pani pracowała tam co najmniej za kare; nie wspomnę już o tym , jakie pieniądze są łożone za jej niekompetencje wobec klienta z NFZ

Strata czasu i pinieniedzy pani doktor bardzo niecierpliwa, nikompetentna, niepolecam, 10 minut i o 120 pln człowiek lżejszy!!!

Polecam wszystkim Panią doktor jest to lekarz z powołania...duży plus za szybką reakcję w diagnozie...