mgr Magdalena Tarnawska

Neurologopeda, Logopeda

Bardzo kompetentna i profesjonalna - neurologopeda kliniczny. Świetne podejście do dzieci. Badała dwie moje córki, bardzo rzeczowo omawia problem wysłała zalecenia i kieruje do specjalistów od podcinania wędzidełka. Polecam!

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z podejścia Pani logopedy, mam dziecko z autyzmem i uzyskałam dobrą pomoc, mam możliwość kontaktu i otrzymuję wsparcie w trudnej drodze terapii

Bardzo profesjonalne podejście, terapia prowadzona w obecności rodzica, Pani na bieżąco informuje o postępach i prognozach, zawsze otrzymujemy ćwiczenia do domu. Bardzo sympatyczna. Wizyty są bezpłatne, chodzimy do Poradni w Kraśniku.

Pani na początku robiła bardzo dobre wrażenie, ale pomimo naszego ogromnego zaangażowania prezentowała dość lekceważący stosunek do ustalanych terminów wizyt, często odwoływane w ostatniej chwili. Ma dość dobry kontakt z dzieckiem, ale nie odpowiada mi brak możliwości obecności osoby dorosłej z dzieckiem w trakcie zajęć, mimo iż dziecko w obecności rodzica dobrze współpracowało z terapeutą. Z tego powodu nie jestem w stanie ocenić jakości zajęć, jednak efektów pracy pani Tarnawskiej nie udało mi się zaobserwować. Brak też w zasadzie ze strony pani logopedy wskazówek do pracy w domu. Współpraca z innym logopedą przyniosła w szybkim czasie zauważalne rezultaty. Dla nas współpraca z Panią Tarnawską to strata czasu i pieniędzy.

Pani Magda prowadziła terapię logopedyczną mojej córki, Alicja już mówi pięknie, po pięciu wizytach problem zniknął. Wizyty odbywały się raz w miesiącu około godzina każde spotakanie. Miałam możliwość bycia razem z córką na każdych zajęciach, Pani szczegółowo tłumaczyła jak powtarzać ćwiczenia w domu i przekazywała materiały. W pracy jest bardzo cierpliwa, sympatyczna dla dziecka i wymagająca współpracy od rodzica. Bardzo zaangażowana podczas zajęć z dzieckiem - podziwiałam jej spontaniczność i podążanie za pomysłami dziecka. Oprócz zadań typowo logopedycznych, bawiła się z Alą w różne gry rozwijające myślenie i wypowiadanie się. Ala bardzo zajęcia lubiła i była mocno niezadowolna że to już koniec spotakń:) Polecam terapię logopedyczną u Pani Magdy.

jesteśmy z Maciusiem bardzo zadowoleni:)

jesteśmy z Maciusiem bardzo zadowoleni:)

bardzo dobry logopeda, zainteresowany problemem dziecka, bardzo dobry kontakt z dzieckiem w trakcie wizyty

Pani Magda jest logopedą, który prowadzi obydwu moich synów, terapia starszego trwała 3 lata, z młodszym chodzę od 4lat. Pani Magda wykazuje dużą cierpliwość i zrozumienie dla dzieci, ale i od rodziców wymaga stałej współpracy z dzieckiem, po każdej wizycie rodzic dostaje materiały, na bazie których ma pracować z dzieckiem, wizyty są rzadko, bo raz w miesiącu, ale to nie wina prowadzącej a ilości dzieci uczęszczających do PZPPP w Kraśniku. Jeśli chodzi się systematycznie, ćwiczy z dzieckiem w domu to efekty na pewno będą widoczne, ale trzeba jeszcze pamiętać, że niektóre zaburzenia mają bardzo długi przebieg terapeutyczny, trzeba jeszcze brać pod uwagę możliwości dziecka.

Pani nie jest dobrym specjalistą, na początku robi dobre a nawet bardzo dobre wrażenie - ale to tylko złudzenie, nie odnosi w swojej pracy dobrych rezultatów