Magdalena Trepińska-Brymora

Ilość poświęconego czasu
Średnia:
5.05
9 opinii

P.Dr. jest lekarzem o dużej znajomości wykonywanego zawodu Leczenie i kontakt to sama przyjemnośc,nic dodać nic ująć.Polecam z całego serca tego lekarza.

To bardzo dobry lekarz. Wiem, że Pani doktor Magdalena nigdy nikogo nie zawiodła. Sądzę, że pomaga ludziom w każdym wieku.

Kompetentna, zleca badania tak jak należy,bez proszenia się. Wyrozumiała, można porozmawiać nie tylko o cukrzycy, ale i o całej reszcie.Wysłucha,pomaga, nie robi różnicy pomiędzy pacjentem prywatnym czy też z przychodni. Leczyła mojego tatę i obecnie teścia.POLECAM.

Szkoda gadać, od wyprowadzki Pani Doktor z Poznania nie mogę znaleźć przyzwoitego diabetologa. :-((((( Piotr Miedziński

Wspaniały lekarz,przemiła Pani,profesjonalizm w każdym calu. Pozdrawiam Panią Dr. Stanisław Szcześniak

Pani doktor jest aniołem dla cukrzyków,zesłaną do Stalowej Woli! Lekarz cud! Wiem co mówię, bo mam porównanie z innymi diabetologami, którzy nie wiem dlaczego noszą ten tytuł?! Chcesz się leczyć - polecam gorąco! Chcesz żyć z powikłaniami - nie ten adres!

Wspaniały lekarz, profesjonalista, prowadzi moja cukrzyce od pół roku, z dobrym efektem leczenia.

POLECAM, POLECAM, POLECAM NAJLEPSZY LEKARZ JAKIEGO KIEDYKOLWIEK SPOTKAŁAM

Ponad 7 lat leczyłam się zupełnie sama, ponieważ moja była lekarz diabetolog nie miała o leczeniu zielonego pojęcia.Sama ustalałam sobie dawki insuliny, dietę itp. Gdy zachorował na cukrzycę mój syn, po szkoleniu w Rzeszowie został skierowany do dr Trepińskiej-Brymory. Po pierwszej wizycie doszłam do wniosku, że to jest ten lekarz na którego tyle lat czekałam.Zainteresowanie, traktowanie pacjenta jak równego sobie, służenie dobrą radą, konsultacja na miejscu z dietetykiem a przede wszystkim zmiana leczenia i insuliny już po dwóch miesiącach okazały się zbawienne dla mojego zdrowia. Mam 44 lata i dopiero teraz wiem że żyję. Pracuję, jem praktycznie wszystko na co mam ochotę, podaję zastrzyk i cukier jest w normie. Kocham życie!!!!!!

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny