lek. dent. Magdalena Uchto

Chirurg stomatolog

Moja rodzina od kilku lat leczy się u Pani Chirurg i nie wyobrażamy sobie zmiany lekarza. To bardzo uprzejma i cierpliwa Pani. Jednak trzeba zaznaczyć, że pacjenci też są różni, ponieważ sami byliśmy świadkami nie zawsze grzecznych zachować osób przychodzących do gabinetu. Polecamy serdecznie Tę specjalistkę.

Dzien dobry mam na ime Edward Zapisalem sie na wizyte do p. Magdaleny Uchto Mialem uszkodzany zab , pani zaplobowala , po czym zaplacilem 200 zl , ale nadal mi bolal , tak ze nie moglem jesc nic twardego na lewa strone . Przychodzilem do doktora jeszcze trzy razy i p. Magdalena nie mogla poradzic sobie , dla tego z twierdzila ze trzeba leczyc kanalowo ( koszt 350 zl ) . Poszedlem do innego stomatologa ktory zrobil za 120 zl mi ten zab, przy czym powiedziala ze taki zab nie ...

Dzien dobry mam na ime Edward
Zapisalem sie na wizyte do p. Magdaleny Uchto
Poszedlem do innego stomatologa ktory zrobil za 120 zl mi ten zab, przy czym powiedziala ze taki zab nie leczy sie KANALOWO !!! i teraz mi w ogole nie boli kontakt 502 045 008 p.Elzbieta
Dla tego odradzam zapisywac sie do tego stomatologa , poniewaz jest nie kompitenty

Bardzo dobry lekarz. Dzięki pani doktor mam wyleczone kilka zębów i chodzę tylko na kontrolę bo wszystko jest ok od lat. Gabinet bardzo czysty, pełen profesjonalizm. Pani doktor wszystko omawia i odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno nie zmienię już lekarza. Szczerze wszystkim polecam i jestem bardzo zdziwiona poniższą negatywną opinią pewnej stomatolog, ale cóż- konkurencja

Ta poprzednia opinia, to oczywiście antyreklama w najgorszym tego słowa znaczeniu. Moje doświadczenia z pobytu w gabinecie Pani Doktor są bardzo pozytywne. To ciepła, serdeczna osoba, a gabinety utrzymane są na wysokim poziomie.

Powiem uczciwie, że do pani Uchto trafiłam przypadkiem, gdyż nie mieszkam w województwie wielkopolskim, a pilnie wymagałam wizyty u stomatologa. Był to jedyny lekarz, który miał w najbliższym czasie kilka wolnych terminów do wyboru (co już powinno mnie zastanowić). Również jestem stomatologiem, więc napiszę z punktu widzenia osoby kompetentnej. Niestety jestem na "nie". Higiena pozostawia wiele do życzenia - gumowe rękawiczki służą do pracy przy komputerze, grzebania w torebce, otwierania klamki(którą dodajmy każdego dnia dotyka ok 20 osób) a następnie pracy w jamie ustnej. Co jest niedopuszczalne lekarka myli pacjentów, gubi dokumenty! Zabiegi są bardzo drogie, absolutnie niewspółmierna cena do jakości usług. Proponowane rozwiązania stanowią najdroższą możliwą alternatywę - niekoniecznie najlepszą. Moim celem nie jest robienie antyreklamy, tylko szczera ocena dla dobra pacjentów. Niestety odradzam.

Bardzo kompetentna i przemiła Pani Doktor. Po ciężkim wyrwaniu zęba nie było potrzeby brania tabletki przeciwbólowej. Zastrzyki znieczulające wykonywane tak precyzyjnie, że prawie ich nie czuć. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

Wspaniały lekarz, chirurg. Miła, serdeczna, opiekuńcza w stosunku do małych pacjentów. Polecam serdecznie!

Polecam serdecznie!

Byłem u pani doktor w sprawie nieszczęsnej ósemki (leżącej) poprzedni dentysta podjął się i 45 minut walczył i nie dał rady niestety a pani Uchto bez problemu. Szczerze polecam

Jeśli ktoś przychodzi na konsultację i nie może pogodzić się ze szczerą prawdą, to jest jego problem. Pani Doktor jest profesjonalistką w dosłownym tego słowa znaczeniu i bardzo, ale to bardzo uprzejmą osobą, która dokładnie wyjaśnia i informuje szczerze pacjenta. Bardzo polecam tę Panią!

Bardzo polecam tę Panią!

Byłam u dr Uchto na konsultacji (NFZ) w sprawie usuwania ósemek. Niestety wprost powiedziała, że na NFZ mi nie usunie ósemek, za to zaprosiła za tydzień prywatnie, żeby skasować 900 zł. Bardzo nieuprzejma, dr Uchto zaproponowała wyrwanie za jednym razem 3 zębów (jak to powiedziałam innemu lekarzowi to skwitował tylko, żeby nie zalecał tak dużego zabiegu za jednym razem). Z perspektywy czasu bardzo się cieszę, że nie udało mi się usunąć ósememk na NFZ u dr. Uchto, a jej podejście i cena na tyle mnie zniechęciła, że postanowiłam poszukać innego lekarza, znalazłam absolutnego profesjonalistę i bardzo uczciwego człowieka. Osobiście nie polecam dr. Uchto.