lekarz Magdalena Waczyńska

Psychiatra

Nie polecam lekarki. Jestem w trakcie zmiany psychiatry na inną. Z większości wizyt stacjonarnych wychodziłam zapłakana i zła. Pani 2.5 roku temu zdiagnozowała u mnie fobię szkolną, ale już od roku nie chodzę do szkoły i nie widzę poprawy w samopoczuciu. Biorę ten sam antydepresant i nie jestem w stanie stwierdzić czy działa. Pamiętam jak na pierwszej wizycie, czyli videorozmowie przerwała na ok 30 minut, bo odbierała syna z piłki. Nie polecam zwłaszcza osobom nieśmiałym, bo jeśli o czymś nie powiesz, to nie zapyta. Czasem mam wątpliwości co do pani kompetencji zawodowych.

Najlepszy lekarz u którego byłam. Cierpliwa, empatyczna. Dobrane mam odpowiednio leki i czuję że żyję. Więcej takich mądrych lekarzy.

Ja jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Doktor. Bardzo uprzejma, poświęca dużo czasu pacjentowi. Troskliwa i wnikliwa.

Nie polecam!!!!!!Różnych lekarzy przerabiałam ale tą wizytę u pani doktor zapamiętam do końca życia. Nieuprzejma brak odpowiedniego podejścia. Człowiek idzie z różnymi problemami oczekuje wsparcia i dobrego słowa A wychodzi zapłakany. Moim zdaniem tacy niby lekarze nie powinni wgl leczyć gdyż psychiczne zaburzenia to poważna sprawa i podejście jak i empatia odgrywają tu istotną role. Dzięki Bogu że szybko przestałam przyjmować przepisane mi.proszki przez panią doktor gdyż konsultowałam potem się jeszcze u dwóch innych specjalistów i okazało się że pani doktor postawiła mi złą diagnoze A faszerowała by mnie psychotropami. Jeszcze była oburzona i nie miła. Niestety znam dużo osób które miały kontakt z Panią doktor i nikt nie poleca bo również doświadczenie z wizyty jest nieprzyjemnie

Mi Pani Doktor bardzo pomogła. Cierpiałam na nerwicę lękową i miewałam napady lęku. Leki które Pani doktor mi dobrała bardzo mi pomogły i teraz czuję się fantastycznie. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam. Uprzejma, troskliwia, ze spokojem tłumaczy każdą kolejną fazę procesu leczenia.

Niemiła i tylko ona uważa się za specjalistę. Człowiekowi bo próbie samobójczej i myślami nie kieruje na żadne badania i stwierdza poczytalność jako lekarz specjalista sądowy haha. Jak byłem na oddziale w Tworkach. Byłem zbadany jak trzeba i okazało się że mam osobowość chwiejną emocjonalnie typ impulsywny. Zapisałem się na NFZ do psychiatry na Drzymały w Pruszkowie. Okazało że to ta sama pani. Niemiła, chętna tylko szprycować pacjenta lekami. A jak skrytykujesz jej metody to nie rozmawia jak człowiek i każe wyjść. Dziecinada. Nie próbuj się leczyć bezpośrednio przez nią. Jak zapytała czy chcę terapii powiedziałem że tak. Terapie będę miał z panią psycholog a nie z tą atrapą specjalisty.

najgorszy lekarz psychiatra w Pruszkowie i kolicy.Zero kompetencji , tłumaczenie choroby i jej leczenie jest znikome.Wielkie mniemanie o sobie jako o lekarzu nie godna polecenia a przy tym zero uprzejmości w stosunku do pacjenta.Wiem co mówię lecze sie już 20 lat. nie polecam najgorszemu wrogowi.

nie polecam najgorszemu wrogowi.

Jestem bardzo zadowolona z fachowości i podejścia. Głównie zajmuje się depresją, nerwicami i stanami lękowymi. Polecam i mi pomogła