dr n. med. Magdalena Wierzbicka

2,7
2,4
2,7
2,6

- wybitny specjalista - lekarz z ogromnym poświęceniem - kulturalny człowiek - po prostu porządny lekarz

- wybitny specjalista
- lekarz z ogromnym poświęceniem
- kulturalny człowiek
- po prostu porządny lekarz

pracownik NFZ typowa hiena finasowa zdala od niej

pracownik NFZ typowa hiena finasowa zdala od niej

Pani doktor to wysokiej klasy specjalista-kardiolog,ale i lekarz zajmujący się pacjentem całościowo,pomagając nie tylko w zakresie swojej specjalizacji.Ma ogromną wiedzę,ale też intuicję,która w moim przypadku pomogła również w innym problemie medycznym.Kultura,skromność i szacunek do człowieka-niespotykana w tych czasach.Życzę wszystkim spotykania na swojej drodze tylko takich lekarzy,ale również i ludzi. Dziękuję Pani doktor.Czesława Bojanowska.

Dziękuję Pani doktor.Czesława Bojanowska.

Pani dr Magdalena Wierzbicka, to wybitny kardiolog, posiada wyjatkową wiedzę z zakresu kardiologii,którą ciągle pogłębia aby leczyć i pomagać cierpiącym pacjentom.Diagnozy i metody leczenia Pani Doktor są głęboko przemyślane, dlatego trafne i nieomylne. Troska o stan zdrowia pacjenta przejawia się w każdym dniu jej pracy. Poświęca pacjentowi wiele czasu, zapoznając go z jego chorobą i metodami, które stosuje aby pomóc choremu. Dlatego wzbudza zaufanie wśród pacjentów. Jest nie tylko wspaniałym lekarzem kardiologiem ale również wspaniałym człowiekiem oraz "kobietą z klasą".Serdecznie polecam jako najlepszego kardiologa.

Być wybitnym specjalistą to nie jest trudne kiedy było się pilnym studentem medycyny i zdobyło się na ten temat wiedzę . Nie podważam jej umiejętności, trzeba jednak pamiętać, że w tym zawodzie oprócz kompetencji potrzebny jest również szacunek dla pacjenta i umiejętność prowadzenia z nim kulturalnej konwersacji czego absolutnie pani doktor Wierzbickiej brakuje. Negatywne opinie to nie złośliwość ludzka lecz przykre doświadczenie w kontakcie z panią doktor i niesmak jaki po nim pozostaje. Nie wystarczy być lekarzem trzeba również umieć być człowiekiem...

Od 1994 r jestem pacjentką Pani Doktor Kardiolog MAGDALENY WIERZBICKIEJ. Trafiłam do niej po nieudanej operacji ze szpitala, Matki Polki w Łodzi. W tym słynnym niegdyś „POMNIKU MATKI POLKI„ zdruzgotano cały mój organizm, szczególnie zniszczono mi serce i układ krążenia. Miałam wtedy 48 lat, trójkę dzieci w wieku szkoły średniej i mimo dwóch ukończonych fakultetów nie mogłam wrócić do zawodu, ze względu na zagrożenie życia zatorowością i chorym sercem. Moja rozpacz, przerosła moją psychikę. W takim stanie zdrowotnym znalazłam się pod opieką Pani Doktor Magdaleny Wierzbickiej. To dzięki wysokiej wiedzy ...

W takim stanie zdrowotnym znalazłam się pod opieką Pani Doktor Magdaleny Wierzbickiej. To dzięki wysokiej wiedzy medycznej Pani Doktor, zostałam trafnie zdiagnozowana i objęta właściwym leczeniem. Przeszłam wiele badań, aby wykluczyć wszelkie podejrzenia. Diagnozę postawioną, przez Panią Doktor, oraz metody leczenie potwierdzili lekarze kliniki w Warszawie na ul Płockiej, gdzie zostałam skierowana przez Panią Doktor na konsultację i przebywałam 2 tygodnie.
Dzięki Pani Doktor mogłam wrócić do zawodu i zająć się edukacją moich dzieci.
Pani Doktor Magdalena Wierzbicka, to lekarz o bardzo wysokim poziomie wiedzy medycznej, który leczy cały organizm człowieka, a nie tylko jednostkę chorobową, jak to czynią lekarze specjaliści.
Jej kultura osobista, serdeczność, wielkie serce, szczegółowe zainteresowanie stanem zdrowia pacjentem, wzbudzają zaufanie u chorego. Nie stwarza bariery lekarz- pacjent. Poradami medycznymi, swoim szczerym uśmiechem, miłym spojrzeniem, pozytywnie wpływa na psychikę chorego, umie ująć choremu bólu.
Jestem jej wdzięczna za to, że żyję i mogę cieszyć się zdrowiem stosownym do mojego wieku. Za to, że moje dzieci mają matkę a wnuki mają babcię.
Szkoda, że w naszej Polsce jest tak niewielu lekarzy z takim poziomem wiedzy i doświadczenia medycznego oraz wysoką kulturą osobistą. Kulturę osobistą nie można nabyć, ma się ją w genach. Wdzięczna pacjentka Barbara Sieniuć

Pani doktor Magdalena Wierzbicka bez wcześniejszego uprzedzenia wypisała pacjenta ze szpitala. Pacjent od 2,5 miesięcy gorączkuje. Przyczyna gorączki nie została przez Pania doktor ustalona. Wszelkie dotychczasowe diagnozy pozostawiają wiele do życzenia. Pani doktor ma o sobie wygórowaną opinię a przede wszystkim jest bardzo arogancka, opryskliwa i niegrzeczna. Jak na kontakt z ludźmi jest również dosyć niechlujna.Sami oceńcie lekarza jeśli przez dwa i pół miesiąca eksperymentuje na pacjencie szukając przyczyny goroączki i po nieudanych próbach wypisuje pacjenta do domu w atmosferze awantury z jego najbliższymi.

Calkowicie sie zgadzam z ta opinia "Osoba pani doktor Wierzbickiej jest odpychająca, jest niestabilna emocjonalnie. Podczas rozmowy, o przebiegu leczenia ( pozostawiający wiele do życzenia )pani doktor stała się agresywna, napastliwa i posunęła się wobec mnie do zachowania wybiegającego poza normy etyczne wykonywanego przez nią zawodu, nie wspominając o pełnionej funkcji ordynatora. Przyjmuje postawę osoby niedostępnej, zamiast wykazać odrobinę empatii i pomóc w potrzebie, woli demonstrować swą przewagę i wyższość wobec osób, które przychodzą do niej z potrzeby losu. Smutna prawda o tym, że zmuszona na kontakt z osobą pani ...

Calkowicie sie zgadzam z ta opinia
"Osoba pani doktor Wierzbickiej jest odpychająca, jest niestabilna emocjonalnie. Podczas rozmowy, o przebiegu leczenia ( pozostawiający wiele do życzenia )pani doktor stała się agresywna, napastliwa i posunęła się wobec mnie do zachowania wybiegającego poza normy etyczne wykonywanego przez nią zawodu, nie wspominając o pełnionej funkcji ordynatora. Przyjmuje postawę osoby niedostępnej, zamiast wykazać odrobinę empatii i pomóc w potrzebie, woli demonstrować swą przewagę i wyższość wobec osób, które przychodzą do niej z potrzeby losu. Smutna prawda o tym, że zmuszona na kontakt z osobą pani doktor z powodu choroby mojego taty wyszłam z gabinetu "skopana" moralnie i poniżona. Zmienna i niekonsekwentna w swych decyzjach. Jednego dnia zapewnia o już podjętych działaniach co do dalszego leczenia a dnia następnego decyzje te odwołuje. Moja opinia na temat pani kardiolog jest negatywna, kontakt z jej osobą prowadzi do palpitacji serca......."

Dodam jeszcze ze osoby ktore twierdza inaczej i zachwalaja tego lekarza sa w wielkim bledzie, podejzewam ze naleza do jej najblizszego kregu. Wstyd zeby ktos taki reprezentowal szpital.

Pani dr Magdalena Wierzbicka, to wybitny specjalista, posiada wyjatkowa wiedze z zakresu kardiologii, tak naukowa jak praktyczna.Ten lekarz to nie rzemieslnik a arcymitrz. Czytajac opinie negatywne, mozna z cala swiadomoscia stwierdzic, iz sa zawistne, zlosliwe,pisane celowo by dyskredytować lekarza. Zycze wsztkim tak trafnego diagnozowania pacjetow, jakiego dokonuje pani doktor.Wpisywanie astronoimicznych kwot za wizdyte osmiesza tych ludzi calkowicie.