lekarz Magdalena Winkler-Lach

Chodzę od paru lat do Pani Doktor, ale uczucia mam mieszane... Gdy wizyta była tylko kontrolna i wszystko było OK, nie mam większych uwag, choć przyznaję - badanie zawsze jest bardzo krótkie, USG błyskawiczne, brak badania piersi. Gorzej, jak zaczęły się kłopoty - wchodzenie w menopauzę, nieregularne krwawienia, przerośnięte endometrium....Czułam się, jakbym to ja była winna tych problemów, a Pani Doktor z niechęcią musi się tym zajmować! Ciągle zapominała, z czym przychodzę, nie kojarzyła mnie wcale jako pacjentki ( około 4 lat regularnych wizyt!!!!) , moje pytania ją drażniły. To były wizyty nie na NFZ a z dodatkowego ubezpieczenia, ale traktowanie bardzo byle jakie. Fakt, mało wyjaśnia, bardziej straszy niż uspokaja, jest zniecierpliwiona. Skierowała mnie na zabieg łyżeczkowania macicy w Bukowcu, który wykonała osobiście. I tu zaskoczyła mnie swoją przemianą - w szpitalu była bardzo miła, empatyczna, uspokajała, śmiała się, żartowała, widząc mój niebotyczny strach. Pani Doktor ma najwyraźniej 2 twarze...Nie potrafię wyrobić sobie o niej zdania, naprawdę. Wizyta podstawowa w gabinecie prywatnym teraz 220 zł. W KCM już nie przyjmuje.

Wizytą w gabinecie Pani Doktor jestem bardzo rozczarowana. Czytając opinie na serwisie spodziewałam się miłej i empatycznej lekarki, która poświęci mi chwilę i rozwieje moje wątpliwości. Tak się nie stało. Do gabinetu zostałam zaproszona po umówionym czasie - mam wrażenie, że Pani Doktor umawia wizyty z pacjentkami co 10 min. Stąd opóźnienia i mało czasu na konsultacje. Wynik badania usg niewyraźny, badanie przeprowadzone szybko i pobieżnie. Nie jestem zadowolona z wizyty

Trafiłam do Pani dokro z polecenia bliskiej przyjaciółki - i bardzo tego żałuję. Wiztya nie spełniła moich oczekiwań,a kosztowałą krocie. na infekcję intymną zostały mi przepisane drogie leki, nie dostałam informacj, jak je stosować. Pani doktor wydawała się być zniecierpliwiona moimi pytaniami

Na wizytę musiałam czekać ponad 15 min od planowanego terminu. Pani doktor niemiła, nie słuchała pytań, badanie niedelikatne i krótkie. Z gabinetu wyszłam zrozpaczona, ponieważ uslyszałam diagnozę, a nie otrzymałam wyjaśnienia i wsparcia.

Pani doktor jest osobą niekompetentną i nierzetelną. Oprócz tego jej podejście do pacjenta jest skandaliczne - widząc moje zdenerwowanie potrafiła jedynie powiedzieć, że nie będzie pracować w takich warunkach i nie muszę od niej przychodzić. Nie potrafiła postawić diagnozy, pewnie przez przestarzały sprzęt, jakim dysponuje i brak kompetencji. Zaproponowała mi leki, jedynie pobieżnie zapoznając się z dokumentacją medyczną, jaką jej przedstawiłam - lekceważąc zupełnie moje informacje o stanie zdrowia. W opryskliwy sposób powiedziała, że skoro nie chcę leków, mogę iść na operację. Nikomu nie polecam takiego lekarza i współczuję każdej ...

Nikomu nie polecam takiego lekarza i współczuję każdej pacjentce. Rozważam skargę do Rzecznika Praw Pacjenta.

Pod opieką Pani Doktor jestem od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Dla mnie pełen profesjonalizm: wiedza, uprzejmość i delikatność! Zawsze z uwagą wysłucha i spokojnie, rzeczowo, udziela odpowiedzi na moje pytania. Przeprowadzane badania w specjalistycznym gabinecie, rozwiewają wszelkie moje wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. Czuję się bardzo bezpiecznie pod kontrolą i opieką Pani Doktor zarówno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu. Wiem, że trafiłam w dobre ręce!

Pod opieką Pani Doktor jestem od kilku lat. Jestem bardzo zadowolona i polecam! Dla mnie pełen profesjonalizm: wiedza, uprzejmość i delikatność! Zawsze z uwagą wysłucha i spokojnie, rzeczowo, udziela odpowiedzi na moje pytania. Przeprowadzane badania w specjalistycznym gabinecie, rozwiewają wszelkie moje wątpliwości dotyczące stanu zdrowia. Czuję się bardzo bezpiecznie pod kontrolą i opieką Pani Doktor zarówno w gabinecie jak i podczas pobytu w szpitalu. Wiem, że trafiłam w dobre ręce!

Niestety nie mogę potwierdzić pozytywnych opinii mimo że byłam kilkakrotnie na wizycie u Pani doktor. Pośpiech, dawanie odczuć że ma mało czasu dla mnie, urywa w połowie zdanie i odbiera telefon, pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi zbywając słowami: może tak być i ponaglająco wstaje żeby dać do zrozumienia że już koniec wizyty.

Jestem rozczarowana i zawiedziona Panią Doktor, nie poleciłabym jej nikomu! Wizyta na NFZ trwała 7 minut, wywiad przy pierwszej wizycie obejmował tylko dwa pytania- o datę ostatniej miesiączki i porody oraz poronienia, tematy takie jak długość cyklu, dolegliwość współistniejące czy przeszłość ginekologiczna jej nie interesowały. W czasie wizyty stwarzała nerwową atmosferę i wszystko robiła w pośpiechu. Stała nade mną gdy się rozbierałam i badała bardzo niedelikatnie. Postawiła nietrafną diagnozę (inny lekarz jej nie potwierdził), pomyliła śluz owulacyjny z infekcją, przepisała drogie leki i nawet nie wyjaśniła jak je stosować (sama musiałam o to dopytywać gdy ostentacyjnie rzuciła mi receptę). Może i Pani Doktor jest kompetentna ale ciężko mówić o powołaniu.

Zostalam fachowo przyjeta i na kazde moje pytanie uzyskalam przejrzysta odpowiedz.Z czystym sumieniem moge polecic Pania doktor,nawet mojej corce ja polecilam.

Zdecydowanie polecam! Kompetencja, uprzejmość a przede wszystkim szczerość rzadko spotykana. Dziękuję :)