lekarz Magdalena Wiosna

Ortodonta

Bezczelna, nie miła, uważająca się za wszechwiedzącą, a realnie nie znająca całkowicie tematu „stomatolog” nie polecam omijać szerokim łukiem.

Polecam serdecznie Panią Magdalenę Wiosnę. Inni lekarze powiedzieli mi, że będę zmuszony wyrwać zęba (kła) przed założeniem aparatu, natomiast Pani Wiosna, powiedziała, że jeżeli nie chcę go wyrywać, będę musiał nosić aparat troszeczkę dłużej, a ząb powoli wejdzie na miejsce (Tak się stało). Dodatkowo Pani Wiosna, robi wszystko dokładnie, a w razie jakiegoś uszkodzenia aparatu, czy bólu zęba, można uzgodnić wizytę szybciej. Miła, sympatyczna i pełna humoru. Potrafi porozmawiać oraz dopytuje dokładnie, czy aparat nie przeszkadza oraz czy przypadkiem go nie poprawić. Jeszcze raz polecam!

Bardzo dobry specjalista,miły,tłumaczy na czym polega wada,i wszystko robi sama.Lekarz jak najbardziej wart polecenia !

bardzo upzrejma osoba szczerze polecam . 4 lata chodze do pani Magdy i jestem bardzo zadowolona ;))

lecze sie u doktor juz ponad 2 lata-dodam ze nikt nie chcial podjac sie leczenia mojej wady. teraz lada dzien zdejmuje aparat i mam sliczne zabki:). doktor mila, tlumaczy co robi i ogolnie budzi moje zaufanie. ale ma jedna wade-jest droga.