dr n. med. Magdalena Wójtowicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Byłam u Pani doktor na dwóch badaniach. Bardzo miła i sympatyczna, czułam się bardzo komfortowo. Kolposkopia przebiegła dosyć sprawnie to też na plus. Pani doktor zaproponowała wizytę następnego dnia na dodatkowe badania i to już na nfz co rzadko się zdarza kiedy idziemy na wizytę prywatną. Wizyty odbyły się punktualnie. Polecam!

Wizyta mocno chaotyczna,szybka!!Przygotowanie do badania a dr minimalny wywiad w tym czasie.Szok!!!Szybkie badanie bez oceny!!!Minimalne Usg(jeśli coś takiego można uznać za USG co miałam w gabinecie!!!!).Zero jakiegokolwiek wyniku dla pacjentki!!!Minimalny czas poświęcony ze strony Pani dr.Wizyty pierwszorazowe wyglądają inaczej!!!Zawsze musi być czas i chęć na wywiad.To podstawa!!!Potem powoli reszta.Po wizycie pacjentka mało wie.Szkoda!!!

Po raz pierwszy wybrałam się do ginekolog-kobiety i więcej nie pójdę. Jeszcze żaden lekarz(mężczyzna) nie był tak niedelikatny podczas badania jak ta Pani. Ogólnie olewka na wszystko. Przyszłam z podejrzeniem ciąży, bo staramy się o dziecko i zdaję sobię sprawę z tego, że na początku ciężko ją zdiagnozować, ale sposób prowadzenia wizyty to totalna porażka!!!!! Odradzam na 100%

Byłam u Pani doktor na usg w Luxmedzie cena 85 zł.... porażka. Miałam wykonywane usg dopochwowe , ktore było bardzo bolesne( Pani doktor nie mogła znaleść na usg jajnika). Robiąc usg nic nie tłumaczyła, zapytawszy ją o to co widzi stwierdziła że zrobi mi do usg opis i tam będę mogła sobie przeczytać wszystko! Na badaniu czułamsię jak intruz, Pani doktor chciała mnie się pozbyć jak najszybciej, nic mi nie wytłumaczyła , wręczyła opis( z którego nic nie zrozumiałam) i tyle... Nie polecam

Sympatyczna Pani doktor. Byłam jeden raz i nie żałuje. Wszystko mi wyjaśniła, przepisała leki na zapalenie, pobrała cytologie, zleciła badania.

Moja dziewczyna miała problemy natury ginekologicznej. Zapisałem ją do tej Pani doktor przypadkiem. Jestem bardzo zadowolony z wyboru, gdyż moja dziewczyna otrzymała fachową poradę i czuje się już lepiej co przekłada się na wszystkie dziedziny życia. Bardzo polecam tego lekarza!