lekarz Magdalena Zielińska-Herczak

EKG, Lekarz rodzinny, USG, Wizyty domowe

Nie polecam! Pani doktor silnie strzeże swoje racje. Podejście do pacjenta bardzo aroganckie. Jeżeli chodzi o diagnozy stawia je chyba losowo, nie potrafi rozpoznać choroby.

Pani doktor robiła mi USG. Była mało kontaktowa, pilnie strzegła swojej wiedzy, a na pytania odpowiadała wymijająco. USG było przeprowadzone pobieżnie, w trybie ekspresowym. Na przygotowanym jako opis gotowcu nagryzmoliła jak kura pazurem kilka uwag, z których odczytaniem lekarz miał problem. Nie polecam.

Pani Doktor za każdym razem poświęca mi na prawdę wiele czasu.

Pani Doktor za każdym razem poświęca mi na prawdę wiele czasu.

Bardzo dobry młody, kompetentny lekarz. Poświęca dużo czasu na poznanie problemu, nie skąpi (tak jak w innych przychodniach) ze zleceniem badań potrzebnych do postawienia diagnozy. Pracuje w bardzo przyjemnej i nowoczesnej klinice, większość badań wykonuje na miejscu, np. USG, EKG i spirometrię. Szczególnie interesuje się chorymi z cukrzycą, chorobami serca i nadciśnieniem.

Szczególnie interesuje się chorymi z cukrzycą, chorobami serca i nadciśnieniem.