lekarz Maksym Własnylekarz Maksym Własny - zdjęcie profilowe

lekarz Maksym Własny

Chirurg ortopeda, Ortopeda

Szukałam i znalazłam lekarza dla mojej mamy. Uprzejmy i miły, wyjaśnił i widać było, że uspokoił mamę. Po zabiegu wszystko w porządku, a mama uśmiechnięta i to się liczy bo lepiej się w bucie czuje i przed latem ma większą odwagę. Pozdrawiam i dziękuję serdecznie!

Dobry lekarz wg mnie, choć to dopiero początek drogi to dobre wrażenie dobrego fachowca robi. Widza wg mnie również na wysokim poziomie.

Wspaniały lekarz z super podejściem do każdego pacjenta, ale także sympatyczny człowiek. Tak właśnie powinni wyglądać prawdziwi lekarze. Mam nadzieje, że nie będę potrzebowała kontaktu z ortopedą w przyszłości, ale na wszelki wypadek zapamiętam nazwisko i numer ;-)

Zaskoczył mnie dużym zainteresowanie i poświęceniem czasu. No i zlecił wszystkie potrzebne badania. Duży plus

Bardzo w porządku lekarz i osoba. Jest sympatyczny, dobrze tłumaczy schorzenie i co najważniejsze robi to jasno i skutecznie. Trzeba się uzbroić nieco w cierpliwość na termin zapisu, ale nie jest źle.