lekarz Maksymilian Kurkowski

13.09.2022 Doktor Kurkowski operował mnie .Miałam usunięcie torbieli i mięśniaka.Operacja udała się a ja szybko wróciłam do domu. Ustąpiły też bóle w dolnym kręgosłupie

Pana Doktora miałam okazję poznać przebywając na oddziale patologii ciąży w Elblągu. Jest osobą spokojną, skoncentrowaną na pacjencie, przeprowadzając USG wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na każde zadane pytanie. Przy tym nie wyczułam w żaden sposób irytacji z jego strony. Lekarz godny polecenia!

Rewelacyjny lekarz. Jestem już starą kobietą, a do takich nie zawsze lekarze mają cierpliwość - Pan Maksymilian ma!!! Przeprowadził moją ciężką operację wzorowo, bezinteresownie pomógł po operacji, pełen empatii, uśmiechu, a jednocześnie nie ukrywa możliwości komplikacji w leczeniu. To jest po prostu CZŁOWIEK przez duże C - szanujmy to w tych czasach. Panie Doktorze bardzo BARDZO Panu dziękuję

Dr Maksymilian jest profesjonalistą. Rzeczowo i fachowo podchodzi do pacjentki. Jestem bardzo zadowolona z USG prenatalnego i na połówkowym na pewno też się pojawię Pozdrawiam serdecznie doktorze

Szczerze polecam dr. Maksymiliana Kurkowskiego. Poznałam go w szpitalu, gdy leżałam w ciężkim stanie w ciąży. Gdyby nie Pan doktor chyba bym zwariowała w tym szpitalu. Dzięki niemu przestałam się zamartwiać. Zajął się mną profesjonalnie,wszystko tłumaczył,robił badania, pocieszał w chwilach kryzysu. Nie powiedział złego słowa, w przeciwieństwie do ordynatorki i pozostałych lekarzy chamów. Po urodzeniu wcześniaka, sam zainteresował się dzieckiem, czy ma dobrą opiekę. Nigdy w życiu nie spotkałam takiego LEKARZA=CZŁOWIEKA, a naprawdę sporo chodziłam po tych lekarzach od młodości. Dodam, że lekarz nie prowadził mojej ciąży, pomimo tego wykazał prawdziwy szacunek i zainteresowanie. Polecam tego lekarza, posiada profesjonalną wiedzę, którą skutecznie leczy ludzi.

Polecam doktora zdecydowanie. Pewnie ale i łagodnie poprowadził leczenie torbieli - poprzez hormonalne do zabiegu w szpitalu. Był obecny i pomocny przez ten czas. Doceniam tez szacunek do pacjenta i jego obaw. Doktor był do tego uprzejmy i wyjaśniał wszystkie wątpliwości.

najlepszy lekarz jakiego znam. Kompetentny, prowadzi szczegółowy wywiad, wyczerpująco odpowiada na pytania i przede wszystkim ma czas, do każdej pacjentki podchodzi indywidualnie. Poza tym bardzo uprzejmy i przyjazny. szczerze polecam!

Najlepszy! Wytłumaczy, porozmawia, podniesie na duchu jak trzeba. Nigdy nie spotkałam takiego lekarza jak on.

Bardzo kompetentny, fachowy, miły, sympatyczny, zawsze służący dobrą radą i świetny lekarz godny polecenia!!!