lekarz Małgorzata Bereza

Opinii6
2,3

Adzia

28.04.2014

Niestety ja też spotkałam się z nieuprzejmością, niewiedzą i arogancją pani doktor. Na moje stwierdzenie, że bolą mnie stopy i nogi od razu napisała mi nazwisko i adres lekarza wykonuącego akupunkturę. A na stwierdzenie, że odnoszę wrażenie, że traktuje mnie jak zdrową kobietę marudzącą odpowiedziała, że wydaje mi się. A na prośbę o skierowanie do sanatrium powiedziała, że nie należy mi się. I po słownej awanturze wypisała mi skierowanie tak, że od razu mnie zdyskwalifikowano. Gdy wróciłam ze skierowaniem do poprawy stwierdziła, żebym się wypisała od niej, bo szkoda jej nerwów i moich. A fachowość pani doktor pozostawia wiele do życzenia. Leki wypisuje tylko te, które pacjent poprosi.A gdy nie daje rady, to poleca wizytę u psychatry. Ale ktoś dobrze stwierdził, że jak ma tyle funkcji, to pewnie nie potrafi nic. I wypisałam się i bez problemu przeniosalm do innej przychodni. A tak w ogóle, to wodę i mydło, to Pani doktor też powinna czasami używać - nie czasami, a wręcz często. Bo pot i tłuste włosy, to Jej wizytówka. Omijajcie Państwo szerokim łukiem przychodnię przy ul. Sądowej.....

Karolina

11.07.2013

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Interesuje się pacjentem, nie wystawia recept bez potrzeby, woli aby pacjent był pod obserwacją niż karmić go lekami, które są zbędne i wytwarzać w nim oporność. Dziękuję.

26.03.2012

Moze to zbyt duzo obowiazkow powodują ze pani doktor jest w ciaglym stresie i nie umie traktowac pacjenta jak czlowieka potrzebujacego i szukajacego pomocy?.Pediatra,lekarz rodzinny,kierownik przychodni powoduja ze dr Bereza sprawia ogolnie zle wrazenie na nowych pacjentach , a starzy pacjenci i caly personel przychodni sie jej po prostu ...boja. Pacjent jest w o wiele lepszej sytuacji , bo może zmienić lekarza .....personelowi pozostaje ..tylko współczuć. Moze jakas pomoc/ kontrola z zewnątrz , wsluchanie sie w potrzeby pacjentow ,wiecej demokracji w zarzadzaniu przychodnia podniosa notowania tego lekarza.

16.01.2011

Moja jedyna wizyta u pani doktor ,była wstrząsem psychicznym.Moze miała tzw," zły dzien " .Mrukliwa , pyskata ,sprawiająca wrażenie niezadowolnej z powodu zawracania jej głowy.Ona chce zarabiać .a nie leczyć pacjentów.Moze potrafi być miła ,ale tylko wtedy gdy ma z tego inne korzyści .

11.10.2010

Pani Doktor fachowo zabrała się do mojej anginy, nie wiem jednak jak podchodzi w przypadku mniej typowego diagnozowania

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Lekarz rodzinny Wrocław"?

Małgorzata Kalinowska

DOLMED