lekarz Małgorzata Bereza

Lekarz rodzinny

2,1
1,9
2,4

Ta lekarka już raz doprowadziłoby mojego 84 letniego ojca do śmierci. Nie chciała wystawić mu skierowania na bardzo ważne badania, które w końcu zrobił prywatnie. W konsekwencji wylądował w szpitalu z zoltaczka mechaniczną.Niedawno zagroziła mu też, że już go więcej nie przyjmie, jeśli się nie zaszczepi 3 dawką na covid. Czy ta kobieta weźmie na siebie wszystkie konsekwencje tak wymuszonego szczepienia? Uważam, że to skandal, że tacy lekarze- manipulanci jeszcze pracują w państwowej służbie zdrowia!

Niestety ja też spotkałam się z nieuprzejmością, niewiedzą i arogancją pani doktor. Na moje stwierdzenie, że bolą mnie stopy i nogi od razu napisała mi nazwisko i adres lekarza wykonuącego akupunkturę. A na stwierdzenie, że odnoszę wrażenie, że traktuje mnie jak zdrową kobietę marudzącą odpowiedziała, że wydaje mi się. A na prośbę o skierowanie do sanatrium powiedziała, że nie należy mi się. I po słownej awanturze wypisała mi skierowanie tak, że od razu mnie zdyskwalifikowano. Gdy wróciłam ze skierowaniem do poprawy stwierdziła, żebym się wypisała od niej, bo szkoda jej nerwów i moich. A fachowość pani doktor pozostawia wiele do życzenia. Leki wypisuje tylko te, które pacjent poprosi.A gdy nie daje rady, to poleca wizytę u psychatry. Ale ktoś dobrze stwierdził, że jak ma tyle funkcji, to pewnie nie potrafi nic. I wypisałam się i bez problemu przeniosalm do innej przychodni. A tak w ogóle, to wodę i mydło, to Pani doktor też powinna czasami używać - nie czasami, a wręcz często. Bo pot i tłuste włosy, to Jej wizytówka. Omijajcie Państwo szerokim łukiem przychodnię przy ul. Sądowej.....

Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor. Interesuje się pacjentem, nie wystawia recept bez potrzeby, woli aby pacjent był pod obserwacją niż karmić go lekami, które są zbędne i wytwarzać w nim oporność. Dziękuję.

Moze to zbyt duzo obowiazkow powodują ze pani doktor jest w ciaglym stresie i nie umie traktowac pacjenta jak czlowieka potrzebujacego i szukajacego pomocy?.Pediatra,lekarz rodzinny,kierownik przychodni powoduja ze dr Bereza sprawia ogolnie zle wrazenie na nowych pacjentach , a starzy pacjenci i caly personel przychodni sie jej po prostu ...boja. Pacjent jest w o wiele lepszej sytuacji , bo może zmienić lekarza .....personelowi pozostaje ..tylko współczuć. Moze jakas pomoc/ kontrola z zewnątrz , wsluchanie sie w potrzeby pacjentow ,wiecej demokracji w zarzadzaniu przychodnia podniosa notowania tego lekarza.

Moja jedyna wizyta u pani doktor ,była wstrząsem psychicznym.Moze miała tzw," zły dzien " .Mrukliwa , pyskata ,sprawiająca wrażenie niezadowolnej z powodu zawracania jej głowy.Ona chce zarabiać .a nie leczyć pacjentów.Moze potrafi być miła ,ale tylko wtedy gdy ma z tego inne korzyści .

Pani Doktor fachowo zabrała się do mojej anginy, nie wiem jednak jak podchodzi w przypadku mniej typowego diagnozowania

Uważam ,że ta osoba zupełnie nie nadaje się na lekarza .jest opryskliwa ,znudzona wręcz wściekła ,że zgłasza się jej jakikolwiek problem ,od razu wysyła na wizyty prywatne do swoich zaprzyjażnionych lekarzy.Zdecydowanie odradzam odwiedzania jej praktyki lekarskiej .Po raz pierwszy spotkałam się z taką ignorantką ,nie starającą się chociażby zachować pozory jakiegokolwiek zainteresowania zgłaszanym problemem.Po wizycie u niej człowiek czuje się winny ,upokorzony i juz na długo wyleczony z szukania pomocy W naszej służbie zdrowia .