lekarz Małgorzata Bill

1,7
1,7
1,8

Jednak człowiek uczy się na błędach. Nie sprawdziłem opinii o Pani doktor i dostałem nauczkę. Widzę że ostatnia opinia jest z 2018 ale spokojnie wszystkie negatywne są 100% nadal aktualne. Pozdrawiam pacjentów, ale Pani doktor już nie.

Zostałam bardzo niemile potraktowana, pani doktor jest wyjątkowo mało empatyczna. Zachowuje się, jakby wykonywała swoje obowiązki za karę... Postawa dla mnie nie do przyjęcia.

Szczerze POLECAM panią doktor Bill, zawsze potrafi prawidłowo zdiagnozować chorobę i zalecić odpowiednie leczenie. Leczę się u pani doktor już 6 lat i jak do tej pory ani razu się na niej nie zawiodłam. Konkretna doktor z dużą wiedzą medyczną.

Nie polecam! przyjmuje z wielką łaską i ciągle narzeka. Jest bardzo nie uprzejma i zarozumiała. Moje dwie osoby znajome z zapaleniem płuc odesłała do domu- nie przyjęła, a na korytarzu pusto!

Najgorszy lekarz u którego byłam. Niemiła, opryskliwa, ironiczna Pani, która sprawiła, że moja stopa NIGDY WIĘCEJ nie postanie na jakiejkolwiek placówce NFZ. Nakrzyczała na mnie, potraktowała bez szacunku i zrozumienia. Zrobiła mi wielką łaskę, że mnie przyjęła w godzinach swojej pracy - za która przecież dostaje wynagrodzenie. Drugim razem byłam zmuszona do niej iść z związku z komplikacjami z 1 wizyty, ponownie na mnie nakrzyczała, powiedziała, że siedzi w gabinecie od 15 (byłam o 19) i że już nikogo nie przyjmie choćby ktoś umierał…….. Pani z całą pewności żyje na oparach absurdu, powinna znaleźć inną pracę jeżeli nie jest w stanie wykonywać swoich obowiązków. Lekarz po 1 nie powinien szkodzić a ta Pani, bardzo mi zaszkodziła, nie dość że bałam się odezwać i cokolwiek powiedzieć będąc pod wpływem szoku jej obrzydliwej postawy, byłam zestresowana to jeszcze przez to że odmówiła wykonania swoich obowiązków mam problemy w pracy ze zwolnieniem. Zamierzam złożyć skargę do odpowiednich organów i jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji jak ja to zachęcam do zrobienia podobnie. Nie możemy pozwolić, aby lekarze tak traktowali pacjentów.. wylewali na nich swoją złość i frustracje… ABSURD!

Niekompetentna i bezczelna lekarka. Byłem już jakis czas temu, ale niesmak pozostał. Nie polecam!!!!!!!!!!!!

bardzo marny lekarz brak profesjonalizmu niepolecam muszę szukać nowego lekarza

bardzo marny lekarz brak profesjonalizmu niepolecam muszę szukać nowego lekarza

Zdziwiony jestem tymi komentarzami ponieważ byłem u tego lekarza i mam zupełnie inne zdanie,Kompetentna, profesjonalna,poświęcająca dużo czasu pacjentowi.Skoro to taka zła lekarka to dlaczego nie można się do niej dostać?Na wizyte czekałem 7 dni.

Kompetencje tej Pani oceniam bardzo nisko, a jej zarozumialstwo i traktowanie pacjenta z góry są nie do przyjęcia. Zamiast leczyć udaje wielkiego i wszystkowiedzącego lekarza. Polecam zmianę lekarza na innego. Teresa G.

Barkatastrofa bardzo zly lekarz, zmienilam go i wszystki pacjentom doradzam zmiane.