lekarz Małgorzata Błoch-Karwacka

Ginekolog położnik, Ginekolog

Pani Doktor zawsze konkretna i dokładną,wizyty na NFZ lepsze niż nie jedna prywatna u innych lekarzy . Nie rozumiem trochę komentarzy że nie delikatna ,nie idę do ginekologa żeby odczuwać przyjemność tylko żeby mnie zbadał a to Pani doktor robi to naprawdę dokładnie. Polecam jak najbardziej!

Pani Małgorzata nie powinna pracować w zawodzie ginekolog ... Nie powinna mieć styczności z kobietami ciężarnymi, ponieważ naraża kobiety ciężarne na stres i wstyd podczas wizyty . Dodatkowo podczas badania wywołuje dyskomfort , jest niedelikatna i wredna . Jakby tego było mało, niestety błędnie obliczyła termin porodu o czym dowiedzieliśmy się dopiero gdy trafiłam do szpitala na wywoływanie ... Brak kompetencji ! Sądzę że każda kobieta ktora spodziewa się dziecka powinna unikać tak toksycznej kobiety ..

Pani Doktor kiedy poszlam na kontrole powiedziala ze mam problemy i nie bede mogla miec dzieci. Kiedy po 2 miesiacach stwierdzono ciążę przez innego lekarza wróciłam ponowie do Pani doktor zeby pokazać ze jednak moge miec dzieci. Kiedy powiedzialam ze 2 miesiace temu uslyszalam od niej takie slowa wyparła sie. Jednak postanowilam prowadzić ciążę u Pani Doktor. Co wizyte trafialam do szpitala bo cos nie tak jednak w szpitalu twierdzono ze wszystko jest okey. Co do humoru zależy od dnia raz bylo super miła raz bylo okropnie.. Strasznie trzepia sie tego ze kobieta za dużo waży i za dużo tyje..

Nieuprzejma, niemila, wredna . Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim złym podejściem do pacjenta.

Szczerze nie polecam tej Pani Proszę mi uwierzyć, że cytat "z filmu Pora umierać " niech się rozbierze i położy " to naprawdę drobnostka w porównaniu do tego co przeszłam podczas badania ginekologicznego i usg. dp. Urodziłam troje dzieci,wszystkie ciaże były zagrożone więc temat ginekologów nie jest mi obcy, ale żaden lekarz nie potraktował mnie w tak okropny sposób. Kompletny brak szacunku ,bezczelność i bierna agresja z jaką się spotkałam ze strony lekarki były poniżej godnosci człowieka. .

Szczerze nie polecam tej Pani
Proszę mi uwierzyć, że cytat "z filmu Pora umierać

Jeszcze tak wrednej ginekolog nie widziałam! Już nie wspomnę o kolejkach w których czeka się po 3h, a i tak w pierwszej kolejności wchodzą koleżaneczki. Dostałam ostry opieprz za to, że przyszłam w połowie cyklu gdzie tłumaczyłam pani doktor że wcześniej naprawdę nie chciano mnie zapisać... Gdy powiedziałam, że z poprzedniej cytologi miałam 2 dostałam reprymende że nie ma czegoś takiego jak 2 z cytologii! I to dość dosadnym tonem. Jak mam być szczera jak wyszłam z gabinetu to poszły mi łzy, byłam po prostu tak nie miło potraktowana jak jeszcze nigdy, jakby to że przyszłam do niej na wizytę było zrobione jej na złość.. Może i jest dobrym fachowcem, ale więcej do niej nie pójdę, chyba, że w ostateczności..

witam,jak najbardziej pozytywnie P. Kompetentna, p.Małgosia prowadziła moje 2 ciążę jedną na kasę chorych druga prywatnie.oby dwie ciąże zagrożone ale pod okiem tak dobrego lekarza dzieci zdrowe:)))) polecam.pozdrawiam

Witam. Pani doktor wykonuje szczegółowo badania łącznie z badaniem piersi co się bardzo chwali. Niestety nie jest osobą delikatną! Nigdy nie czułam takiego bólu podczas zwykłego badania ginekologicznego! myślałam, że mi flaki wyciśnie z brzucha po prostu koszmar :(. Troszkę delikatności Pani doktor i więcej ciepła a będzie ok! pozdrawiam

Pani Karwacka" ma zasady ". nie polecam . po co być ginekologiem skoro ma się wyrzuty sumienia? pomyliła zawody

Jak najbardziej polecam:)P .Doktor jest osoba opiekuńczą,która w razie jakiś wątpliwości kieruje na badania lub do szpitala. Z P.doktor można porozmawiać jak się ma jakiś problem z chęcią pomorze .pozdrawiam serdecznie:)wszyscy jesteśmy ludźmi wiec każdy może mieć zły dzień :)))!