Małgorzata Błoch-Karwacka

Ostrzeszów
51,4258217,933780 62 732 02 56

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
4.15
15 opinii

witam,jak najbardziej pozytywnie P. Kompetentna, p.Małgosia prowadziła moje 2 ciążę jedną na kasę chorych druga prywatnie.oby dwie ciąże zagrożone ale pod okiem tak dobrego lekarza dzieci zdrowe:)))) polecam.pozdrawiam

Witam. Pani doktor wykonuje szczegółowo badania łącznie z badaniem piersi co się bardzo chwali. Niestety nie jest osobą delikatną! Nigdy nie czułam takiego bólu podczas zwykłego badania ginekologicznego! myślałam, że mi flaki wyciśnie z brzucha po prostu koszmar :(. Troszkę delikatności Pani doktor i więcej ciepła a będzie ok! pozdrawiam

Pani Karwacka" ma zasady ". nie polecam . po co być ginekologiem skoro ma się wyrzuty sumienia? pomyliła zawody

Jak najbardziej polecam:)P .Doktor jest osoba opiekuńczą,która w razie jakiś wątpliwości kieruje na badania lub do szpitala. Z P.doktor można porozmawiać jak się ma jakiś problem z chęcią pomorze .pozdrawiam serdecznie:)wszyscy jesteśmy ludźmi wiec każdy może mieć zły dzień :)))!

Bardzo kompetentny lekarz.Polecam Panią doktor w 100%, prowadziła moje 2 ciąże.

Bardzo miła Pani Doktor. Kompetentna i budząca zaufanie.

Polecam panią doktor. Prowadziła moją pierwszą ciążę, trafnie stawia diagnozę, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości kieruje na specjalistyczne badania. Dzięki opiece pani doktor urodziłam zdrową córeczkę.

Dzięki pani doktor moja Kajunia urodzila się zdrowa i o czasie.

pani doktor jest wymagająca.ale osobiście jest dobrym lekarzem!bardzo opiekuńcza!morze sprawiać wrażenie nie miłej ale sypatyczna

bardzo miła i sympatyczna osoba można jej zaufać polecam każdemu

Polecam wszystkim Panią Karwacką. Dzięki niej urodziłam zdrowe dziecko mimo, że ciąża od pierwszych dni była zagrożona. Fakt, że kolejki w poczekalni do Pani doktor są bardzo długie ale jest to dowód na to,że jest dobrym lekarzem i budzi zaufanie u pacjentek.

miła, uprzejma ,w prosty sposób wyjaśnia problemy związane z dolegliwościami ciąży .Mimo iż nie była to wizyta prywatna.Nie mam zastrzeżeń,poleciła bym innym.

Nie polecam. Godzina czekania na spóźnioną Panią doktor i odesłanie z kwitkiem ch poszłam po wyniki poprzedniego badania. Przedmiotowe traktowanie pacjenta przez lekarza któremu powinno się ufa.

nie polecam nikomu tego lekarza ze wzgledu na to ze jest niekompetentna i stawia bledna diagnoze i zaprzecza temu co mowila wczesniej naprawde wybieszcie innego lekarza dla wlasnego i dziecka dobra myli sie we wszystkim

Ideał lekarza. Pani doktor jest miłą,sympatyczną i przede wszystkim kompetentną osobą.Prowadziła moją drugą ciążę.Bez jakiegokolwiek stresu,nerwów i powikłań.Trafna diagnoza- zabieg cesarskiego cięcia. Dziękuję i polecam wszystkim kobietom.

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny