Zapraszam na konsultacje w moim gabinecie, telefoniczne (tel. 608 349 835) oraz internetowe, przez komunikator Skype (po wcześniejszym umówieniu spotkania). ...

Od ponad 20 lat zajmuję się wielokierunkową specjalistyczną diagnozą, terapią dzieci oraz dorosłych.
Od 2004 r. prowadzę Poradnię Logopedyczną i specjalistyczne konsultacje na licznych oddziałach w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym im. Władysława Biegańskiego w Grudziądzu. Od 2016 r. prowadzę wykłady na Uniwersytecie Mikołaja Kop...

Pani Małgorzata to wspaniały specjalista. Bardzo dokładny wywiad na wizycie i dopasowane zalecenia do występującego problemu, wizyta bez żadnego pośpiechu. Pomogła 10 miesięcznemu niemowlakowi w problemach z jedzeniem pokarmów stałych i otwieraniem buzi podczas prób karmienia, zalecenia i zaproponowane ćwiczenia były na tyle skuteczne, że szybko było widać znaczną poprawę. Chętnie pojawimy się na kolejnych wizytach aby uzyskać cenne informacje i rady w zakresie integracji sensorycznej. Polecam

Prawdziwy specjalista w swej dziedzinie. Bardzo szeroki zakres wiedzy, bezbłędne diagnozy, rzeczowe i indywidualne podejście do pacjentów. Spotkaliśmy na swojej drodze wielu lekarzy, terapeutów ale to dzięki pani Małgosi Byczyńskiej nasz syn poczynił postępy. Ona jedyna rozszyfrowywała potrzeby jego mózgu. Polecam z czystym sercem.

Pani Doktor to wspaniały człowiek, który bardzo motywuje do działania. Jeżeli słucha się tego co mówi i magluje dziecko w domu wedle wskazówek Pani Doktor nie ma możliwości, żeby to się nie udało:) dziękuję Bogu , że istnieją tacy ludzie :)

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską, dzięki której zrozumiałam zachowanie córki i wiem jak pomóc mojemu dziecku. Jest konkretną i szczerą osobą, która chętnie dzieli się swoją wiedzą. Do problemu podchodzi kompleksowo i potrafi poświęcić dużo czasu na wyjaśnienie niezrozumiałych zagadnień. Wspaniała i bardzo mądra kobieta.

Bardzo dobry specjalista, Pani Doktor rzeczowo, zwięźle wszystko tłumaczy. Byłam ok 6 razy bez dziecka i widzę niesamowitą poprawę, kiedy wdrożyłam zalecenia i ćwiczenia. Dla Pani Doktor najważniejsze jest dziecko i jego prawidłowy rozwój. Oby więcej takich specjalistów.

Bardzo polecam Panią Małgorzatę Byczyńską - konkretna, rzeczowa, bezpośrednia. Zauważa każdy szczegół, podchodzi holistycznie do problemu, niesamowicie kompetentna w temacie sensoryki i neurologopedii - chętnie dzieli się wiedzą, każdy przypadek potrafi rozłożyć na czynniki pierwsze i dostosować odpowiednią metodykę ćwiczeń. Do dzieci ma świetne podejście - umie zjednać, nawet oporowe dziecko! Przede wszystkim jest szczera w tym co robi i całkowicie zaangażowana. To człowiek nauki z pasją, który faktycznie chce pomóc dziecko i wesprzeć rodzica. Serdecznie polecam!

Pani Dr Byczyńska to niezwykle mądry lekarz. Jest kompetentna, zaangażowana w to co robi w 100%, posiada ogromną wiedzę. Rozponała nasz problem, (starszy syn jest dzieckiem nadwrażliwym) po 2 wypowiedzianych przeze mnie zdaniach wiedziała z czym się borykmy i poleciła jak zaradzić problemom. Wcześnirj żaden lekarz nie potrafił nam pomóc. Dzięki Pani doktor wiemy co robić aby uniknąć problemów u młodszych dzieci - bliźniaków. Pani dr nie leczy, daje wiedzę, z której trzeba skorzystać chcąc pomóc swojemu dziecku. Jest naszym drogowskazem w wychowywaniu dzieci. POLECAM z ręką na sercu.

Witam, Pani dr Byczyńska to kompetenta osoba z ogromną wiedzą, którą przekazuje rodzicom. Od kiedy z Synem chodzimy do Pani Dr zauważyłam ogromny postęp zarówno w mowie jak i zachowaniu dziecka. Owszem Pani Byczyńska wymaga stałej pracy z dziećmi ale za to nie wysyła nas na prywatne zajęcia z sensoryki tylko uczy jak można samemu je wykonać w domu. Jest lekarzem bardzo zaangażowanym w swojej pracy i chętnym do pomocy. Zdecydowanie polecam

Pani doktor jest niesamowicie wnikliwa, uwazna, spostrzegawcza i rewelacyjnie nawizuje kontakt z dzieckiem :) W swoich wypowiedziach jest bardzo stanowcza i jednoznaczna, co pomaga w przyjeciu informacji podjeciu konkretnych dzialan. Poswiecila nam niesamowicie duzo czasu i dala wiele cennych inf. Polecam!!!!

Polecam!!!!