lek. dent. Małgorzata Cherubin

Ta Pani nie odmawia nigdy pomocyPani doktor z powołania.Polecam w 1000000000 procentach. Wszystko wyjasni co i w jaki sposób robiła .takze Profesjonalistka w kazdym calu.

witam, Nie polecam dr Cherubin. Po leczeniu nastąpiły poważne komplikacje. Wydałem mnóstwo pieniędzy na naprawę błędu lekarskiego.Powierzchowność i fuszerka!

witam,

bardzo mila pani, wszysto sprawnie, mila atmosfera

bardzo mila pani, wszysto sprawnie, mila atmosfera

Wspaniała stomatolożka. Z całą rodziną leczymy się u tej Pani. Od lat nie mieszkam już w Suwałkach a na wizyty potrafię przyjechać z końca polski . Wielokrotnie próbowałam zmienić stomatologa / znaleźć odpowiedniego w miejscu zamieszkania, ale zawsze było coś nie tak.... / bez skutecznie . Obecnie nawet nie próbuje , to oczywiste, że będę korzystała z pomocy Pani Cherubin.

bardzo miła i uprzejma Pani, wszystko robi delikatnie i bez pośpiechu, jestem zadowolona z usług Pani Małgorzaty, polecam wszystkim, zero stresu i strachu.