lekarz Małgorzata Ciesielska

2,3
2,8

jarjar69

10.12.2014

Zostałem potraktowany jak worek z ziemniakami. Potwierdzam opinie pozostałych pacjentów : oschła, niemiła, i śmierdząca papierosami. Dodatkowo dostałem dziwne skierowania na dziwne badania ( absolutnie nie związane z moim zdrowiem ) Odradzam !!!!!

Barbara

29.01.2014

bardzo zły lekarz, zarozumiały nie potrafi się przyznać do błędnej diagnozy - lekarz bez kompetencji

Anonim

04.05.2011

Zdecydowanie polecam... Bardzo miła, wysoce kulturalna z profesjonalnym podejściem.

Anonim

01.01.2009

Pani doktor jest bardzo zasadnicza i oschła w relacjach z pacjentem. Mam kilka zarzutów co do jej kultury przyjmowania chorych- na kilometr czuc od niej dym papierosowy. Pani doktor przenosi swoje problemy osobiste do pracy co jest bardzo nieprofesjonalnym podejsciem- krótko mówiąc miewa często złe dni.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Internista Elbląg"?

Wojewódzki Szpital Zespolony
Elbląg Ul. Królewicka 146