lekarz Małgorzata Czetwertyńska

Endokrynolog

2,9
2,6

Jeszcze nigdy nie spotkałam się z tak okropnym w zachowaniu lekarzem. To jak zachowywała się ta kobieta jest niepojęte. Traktuje pacjenta jak ucznia w podstawówce, wmawia objawy i rzeczy, których wcale nie mam i nigdy nie zgłaszałam, podważa opinie lekarza o chorobie przewlekłej, z dziedziny, w której nie ma specjalizacji. Jest to osoba opryskliwa, krzyczy na pacjenta, nie ma żadnego szacunku do drugiego człowieka. Jestem w szoku jak można mieć tak niską kulturę osobistą w tym wieku. Dramat. Nikomu nie polecam takiego doświadczenia. To przykre, że najprawdopodobniej duża wiedza w zakresie endokrynologii jest przykryta płaszczem takiego zachowania wynikającego najprawdopodobniej z niskiej samooceny. Życzę Pani więcej serca mi miłości do drugiego człowieka oraz zrozumienia, że Pani wiedza wystarczy i nie trzeba się tak zachowywać.

Po wyjściu z gabinetu, rozpłakałam się. Odebrałam ją jako osobę wyjątkowo nieuprzejmą i nieżyczliwą.

Wydaje mi się, że powinna okazać więcej empatii w stosunku do pacjentek dotkniętych chorobą nowotworową.

Nie jestem zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Uważam, że Pani Doktor poświęciła mi za mało czasu. Nie polecam.

Bardzo duża wiedza, super podejście do pacjenta. Przesympatyczna Pani doktor pełna empatii. Wszystko dokładnie wytłumaczy, pełen wywiad. Uważnie słucha, bardzo polecam.

Pani doktor najgorsza na jaką do tej pory trafiłam. Teleporada trwała 5 min. i jedyne co się w sumie dowiedziałam to żebym szukała innego lekarza albo poszła do rodzinnego. Wielka Pani endokrynolog, która nie potrafi leczyć mojej choroby wysyła mnie na leczenie do lekarza rodzinnego. No dramat, dodatkowo Pani doktor bardzo nie miła.

Żenada, pod gabinetem w Centrum Onkologii opóźnienie trzy godziny, spowodowane tym, że Pani Doktor zamiast przyjmować pacjentów uskutecznia telewizyte i nie ma czasu na pacjentów laboratoryjnych. Po 2,5 godzinie jak zwróciłam uwagę, że pod gabinetem czekają chorzy ludzie zaczęła przyjmować. Po trzech godzinach opóźnienia dostąpiłam tego szczęścia i zostałam przyjęta. Pierwsze pytanie Pani Doktor -jak się Pani czuje? Odpowiedziałam że źle i opowiedziałam o wszystkich swoich objawach złego samopoczucia oraz dałam badania, w których było min wysokie OB, oraz powiedziałam że jestem zirytowana tak długim czekaniem w dobie pandemii. Na co usłyszałam że mam depresję, powinnam sama ze sobą dojść do ładu, bo za szybko się irytuje a potem dobre rady co do mojego życia. Wychodząc poprosiłam o kartę wizyty. Jakie było moje zdziwienie jak w domu przeczytałam kartę wizyty i dowiedziałam się że nic nie zgłaszałam, świetnie się czuję a wyniki są fantastyczne i kolejna wizyta za rok. Przecież to farsa a gdyby to chodziło o członka rodziny Pani Doktor to też by tak Go potraktowała. Szczerze nie polecam i uważam, że Pani Doktor zgubiła gdzieś szacunek i empatię do pacjenta.

Chamska. Bezczelna. Szerzy wodolejstwo. Traktuje pacjenta jak g...o Patrzy się w wyższością, używa brzydkich słów wobec pacjenta. Nie polecam. Omijajcie szerokim łukiem.

Nie kwestionuję wiedzy, choć to co usłyszałam zostało zdementowane przez następnego lekarza. Podejście do pacjenta "z gôry", opryskliwość, przewracanie oczami było po prostu niesmaczne. Wizyta w takim miejscu jak onkologia jest dostatecznie nieprzyjemna, a lekarz wcale tego nie ułatwia. Nie informuje, podnosi głos, strzela przysłowiowe fochy, na zadane pytanie odpowiada z łaską. Nie polecam niestety. Nigdy do tej Pani nie wrócę, choć moje leczenie nie dobiegło końca znalazłam pomoc w innym szpitalu i lekarzem na poziomie ...

Moj maz został skierowany do Pani doktor. Maz jest obcokrajowcem i zna Polski w średnim stopniu. Na konsultacje i badania przyjezdzalismy z innego Państwa. Pani doktor była nie uprzejma, opryskliwa. Nigdy nie wiedzieliśmy co robić dokąd sie zgłosić ani jak umówić na następna wizytę. Nawet przy spotkaniu nie mowila nam dzien dobry czy do widzenia. Nie kończące sie kolejki przed gabinetem i ciagle wychodzenie z gabinetu jest nie do przyjęcia. Nigdy nie spotkałam lekarza ktory w tak bardzo chaotyczny sposob objaśnia pacjentowi sposob leczenia a nawet wprowadza w błąd dając ...

nie mowila nam dzien dobry czy do widzenia. Nie kończące sie kolejki przed gabinetem i ciagle wychodzenie z gabinetu jest nie do przyjęcia. Nigdy nie spotkałam lekarza ktory w tak bardzo chaotyczny sposob objaśnia pacjentowi sposob leczenia a nawet wprowadza w błąd dając listę produktów których zabrania spożywać a pozniej mówi ze mozna było a pacjent był na takiej diecie 6 tygodni. Nie polecam Pani doktor. Najgorszy lekarz!!! Dodam, ze maz płacił za wszystkie badania.