Małgorzata Długoszowska

Sosnowiec
50,280761719,1258190 32 299 93 80

Kalendarz przyjęć
Pon20.10Wt21.10Śr22.10Czw23.10Pt24.10So25.10Nd26.10
Brak informacji o godzinach przyjęć
Średnia ocena lekarza
Kompetencje
Ilość poświęconego czasu
Średnia:
3.75
9 opinii

Sympatyczna,uprzejma Pani doktor.Dokładnie przeprowadza badania i cierpliwie diagnozuje rodzaj choroby.Polecam

Pełna kompetencja. Pani Doktor bardzo sympatyczna i przyjaźnie ustosunkowana do pacjenta.

Musiałam Pani doktor Długoszowskiej wytłumaczyć wynik testów alergologicznych, które robiłam gdzie indziej. Osoba niekompetentna, zdziwiła się wynikiem testów, obsłuchała mnie i tyle. A ja się męczę, kaszlę, kicham. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!

Do Pani Doktor trafilem z zaniedbana astma i pytaniem co dalej. Pani Doktor okazala sie wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, wytlumaczyla jak proponuje mnie leczyc i podjela sie mojego leczenia mimo zaniedbania choroby. Pani Doktor zaczela mnie odczulac co przynioslo bardzo dobre efekty na kilka lat. Jest osoba kompetentna, zaangazowana w swoja prace a przy tym mila, spokojna i cierpliwa, odpowie na kazde pytanie, poswieca uwage pacjentowi. Naprawde polecam jako swietnego lekarza i czlowieka.

zdecydowanie nie polecam. Od roku mecze sie z alergia po zazyciu lekow i lekarka stwierdzajac ze nie wie co to jest, nie odczulajac mnie(doustnie biore cezera) nawet na prosbe pacjenta nie wypisala skierowania do szpitala. Od roku jestem na sterydach!

Nie poleciłabym tego lekarza nikomu, byłam z dzieckiem w szpitalu Pani dr niestety miała w tym dniu dyżur i stwierdziła u mojego dziecka anginę, kazała go wysmarować maściami przykryć i dać antybiotyk, po dwóch godzinach dziecko zaczęło się dusić wylądowałam w szpitalu po raz drugi na szczęście ta Pani poszła sobie już do domu, pielęgniarka,która usłyszała kaszel dziecka stwierdziła,że to zapalenie krtani i powiedziała mi,że tymi maściami jeszcze pogorszyłam sprawę,bo przy krtani dziecka niczym nie wolno smarować, lekarz,potwierdził diagnozę pielęgniarki, dali synowi zastrzyki i po jakimś czasie było ok, ale nazwiska Dłogoszowska nie zapomnę do końca życia, bo przez tą pseudo lekarkę dziecko by mi się udusiło.

Poszukiwałam kilka lat dobrego lekarza ale dopiero ona mi pomogła. Dzisiaj już nie pamiętam co to astma. Dziękuje.

Pani Doktor nadała mi sens zycia!nauczyła mnie zyc z astma!teraz moge robic to co kocham-grac w pilke nozna!!!zawsze słuzy rada i dobrym słowem.POLECAM.Andrzej

polecam Panią Doktor bardzo rzeczowa o kompetentna:)

Wystaw opinię
    Musisz podać wszystkie oceny