lekarz Małgorzata Długoszowska

3,6
3,6
3,7

10.10.2012

Sympatyczna,uprzejma Pani doktor.Dokładnie przeprowadza badania i cierpliwie diagnozuje rodzaj choroby.Polecam

18.08.2012

Pełna kompetencja. Pani Doktor bardzo sympatyczna i przyjaźnie ustosunkowana do pacjenta.

14.05.2012

Musiałam Pani doktor Długoszowskiej wytłumaczyć wynik testów alergologicznych, które robiłam gdzie indziej. Osoba niekompetentna, zdziwiła się wynikiem testów, obsłuchała mnie i tyle. A ja się męczę, kaszlę, kicham. ZDECYDOWANIE NIE POLECAM !!!!!

25.04.2012

Do Pani Doktor trafilem z zaniedbana astma i pytaniem co dalej. Pani Doktor okazala sie wlasciwa osoba na wlasciwym miejscu, wytlumaczyla jak proponuje mnie leczyc i podjela sie mojego leczenia mimo zaniedbania choroby. Pani Doktor zaczela mnie odczulac co przynioslo bardzo dobre efekty na kilka lat. Jest osoba kompetentna, zaangazowana w swoja prace a przy tym mila, spokojna i cierpliwa, odpowie na kazde pytanie, poswieca uwage pacjentowi. Naprawde polecam jako swietnego lekarza i czlowieka.

09.06.2011

zdecydowanie nie polecam. Od roku mecze sie z alergia po zazyciu lekow i lekarka stwierdzajac ze nie wie co to jest, nie odczulajac mnie(doustnie biore cezera) nawet na prosbe pacjenta nie wypisala skierowania do szpitala. Od roku jestem na sterydach!

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj Poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Alergolog Sosnowiec"?

Andrzej Bożek

Alergolog dziecięcy